Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ingyen internetezés?

Ingyen internetezés?

Figyelt kérdés

nos a jövőhéten veszem meg a telefont. és hogy wifi is van benne, meg androidos a netért így kell fizetni? nem értem ezt az egészet? kell mobil internet rá? de akkor nem is lenne ingyenes a netezés...

én azt hittem hogy ha van wifi és androidos telefon, bárhol tudok vele ingyen netezni? igaz?? :D

köszönöm előre is



2012. szept. 14. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
A WiFi ingyenes ( általában). Ott tudsz WiFin netezni ahol van WiFi "lefedetsség" , pl egy nyitott hot spot. Akárhol nem tudsz netezni. A mobil internet fizetős. Előnye viszont a WiFivel ellentétben, hogy bárhol tudsz vele netezni ahol van az adott szolgáltatónak lefedettsége.
2012. szept. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Neeeem. Ha csinálsz magadnak otthon wifit vagy olyan helyen vagy (pl. iskolák, néhány buszon is van stb.) ahol van wifi akkor OTT van ingyen. De ott se 100%, hogy tudsz, mert sok helyen jelszavas (pl. mi sulinkban). Ha mobilneted van, akkor annak megfelelően tudsz netezni. Ha elfogy az adatforgalmad, akkor általában lelassul és folytathatod a netezést (bár élvezhetetlen lesz kb.) vagy túlforgalmazási díjat írnak jóvá (magyarul fizetsz pluszban annyit amennyivel átlépted a határt). Ha androidos a telód biztos van rajta wifi. Nekem pl. nincs mobilnetem, mert van itthon wifi, iskolában meg nem a telefonomon lógok, mint néhányak. Neked kell eldöntened, hogy veszel-e netet. Kicsit össze-vissza lett bocsi, ha nem érthető, akkor kérdezz :D
2012. szept. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Engem kínosan érintene, ha már nem csak a mosoporom, de a telefonom is okosabb lenne, mint én magam...
2012. szept. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

samsung galaxy ace lesz, előfizetősen veszem meg. de anyával úgy beszéltem meg hogy mobil internetet ne fizessünk még rá, mert ha túl lépem, ki tudja mennyit kell fizetni...

és köszönöm a válaszokat!!

szerintem az iskolában van wifi. :) vagyis remélem, mert az egyik bnőm, álladóan a twitteren lóg. de lehet hogy neki nete van. :)

és azt nem tudjátok hogy alkalmazásokhoz (google maps, whats app...) kell net? :)

2012. szept. 15. 09:36
 5/5 anonim válasza:
Ha jól tudom igen, de nem biztos. Ha nem akarsz fizetni, ne kísérletezz :D. Én is fizettem 1200 Ftot egy ártatlan kattintásért...
2012. szept. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!