Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple Iphone 3G-ről mi a...

Apple Iphone 3G-ről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Akinek már volt,van mi a véleménye róla? :)

2012. szept. 14. 22:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Volt ismerősnek és annak idején viszonylag jónak volt mondható, de mára eléggé elavultnak számít.


4 alatt szvsz nem érdemes iphone-t venni, még akkor se, ha mindenképp azt akarod, hogy iphone-od legyen...

2012. szept. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%

Volt. :)


Végigzongoráztam az Apple osszes telefonját, és sajnos ki kell jelenteni hogy a 3G egy kicsi fekete folt ezen a listán. Nagyon lassú, főleg a 4-es iOS-el, az akksija ma már nagyon gyenge hiszen öreg a telefon, kicseréltetni pedig nem igazán éri meg eredeti akksira, a kínai utángyártott csodák pedig nem valók semmire. A telefon szoftvere ma már nem támogatott az Apple által, frissítések

2012. szept. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%

Huh az előzőt véletlen elküldtem mielőtt befejeztem volna.

Szóval az Apple már nem frissíti egy ideje a szoftverét, és az app fejlesztők sem nagyon támogatják.

Ha venni akarsz akkor inkább egy kicsit drágábban vegyél egy 3GS-t. Még ma is nagyon jó :) A feleségemnek 4s van és ide akarta nekem adni hogy majd ő használja a 3GS-t mert nem tudja kihasználni az övét úgysem. Nem adtam :)

2012. szept. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

A 3G még a feljövő ágban volt aminél a 3Gs valóban változásokat hozott. Viszont a 4 volt az Apple első telefonja ami úgymond már mindennel fel volt szerelve amivel a konkurencia készülékei is. Ha jól megnézed ezután nem is igazán történt komolyabb fejlesztés.

Ha iPhone kell szerintem 4-nél érdemes kezdeni mindenképp. 3 csak ha neked többet jelent az, hogy Apple mint hogy telefon.

2012. szept. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Egy drágább készülékre már nem tellik.. Mivel ezt (35-37 ezer ft között megtudtam volna venni) Lehet egy galaxy mini-t veszek :) (Mert mint időközben utána olvastam nem android az apple és ez nekem hátrány mert androidot akarok! :)
2012. szept. 14. 23:51
 6/14 anonim ***** válasza:
A Samsung nagyon jó telefonokat gyárt de CSAK a felső kategóriában. A többi nem valami jó...hogy szépen fejezzem ki magam. Szerintem vegyél Xperia Mini/Mini Pro5-t vagy Live with walkman-t
2012. szept. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

23:55 vagyok

*Mini Pro-t

2012. szept. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

"Lehet egy galaxy mini-t veszek :)"


Hát szerintem felejtsd el, ha jót akarsz.

Xperia mini, mini pro, sony live with walkman vagy xperia tipo-t vegyél ennyiért, ne egy elavult és gyenge androidos telót.

2012. szept. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Lehet egy galaxy mini-t veszek :)"


Ez most komoly vagy mindenképp elavultnak számító telót akarsz, akár apple (iOS), akár android?

2012. szept. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szolgáltatónál részletre venni telefont nem jó megoldás?

Az i4 ára nemsokára sokat esik, hogyha bejön az i5. Még kb két hét. Azt nem tudom, hogy mennyiért lehet elhozni, de kb 35-ért már megveheted, utána meg fizeted a számla mellé a teló részleteit.


A 3G tényleg nagyon régi telefon és lassú is.

2012. szept. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!