Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Olcsobban járnék igy?

Olcsobban járnék igy?

Figyelt kérdés
az apple.com oldalán az iphone5-ot már lehet kapni 200 dollartol azaz kb 40 ezer forint..itthon sztem lesz vagy 200 ezer ezert ara gondoltam ha onann rendelnem meg olcsobban megusznam...velemenyek??

2012. szept. 14. 14:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Azzal úgy számolj, hogy kinti garanciát kapsz rá, tehát fel kell adnod, utazik egy jó pár napot, bármikor sérülhet.

Kb egy azonos árban lesz mint most az iPhone 4S (-ennek fog picit lentebb menni az ára)

2012. szept. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem sok változás van az 5-nél egyébként, vékonyabb, ugyan úgy retina kijelzős. Nekem 4S van, (fehér, nőből vagyok) és én is kintről akartam beszerezni, és akkor homályosítottak fel erről. Előző voltam.
2012. szept. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az apple.com ról nem tudsz rendelni. Sokszor felvetődött már ez a kérdés hogy lehet e meg stb. Sajnos nem.

Magyarországra külföldi apple store honlapjáról nem lehet rendelni.

És még ugye ha lehetne is akkor ott van az adózás problémája is.

2012. szept. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok.

Annyit elfelejtettem, hogy a 199dolcsis iphone 5 ugyebár egyébként is 2 éves szerződéssel van.

2012. szept. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ahogy az előző írta. Azok telefonok ATT&T vagy Verizon mobilok és 2 éves hűségnyilatkozat van rájuk. Egyébként a sima iPhone4 ingyen lesz, "csak" 2 éves hűségnyilatkozat kell hozzá.
2012. szept. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1-2 vagyok. elfelejtettem, hogy van rá nemzetközi garancia persze, csak fizetni kell érte.
2012. szept. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!