Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 920 vs. Samsung...

Nokia Lumia 920 vs. Samsung Galaxy Note 2?

Figyelt kérdés

A két teló közül szeretném megvennei az egyiket, de nem tudok választani.


Ki melyiket választaná és miért, hátha ez segít.



2012. szept. 15. 17:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nokia Lumia 920
2012. szept. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%

Lumia: nem olyan ormotlan mint a Note, jobb kijelzo, magasabb ppi, a wp-nek nincs nagy eroforrasigenye es mar csak a kamera miatt is jobb (a botranyt leszamitva a PureView meg mindig jo technologia.


A Nokia meg mindig a legjobb mobiltelefon gyarto ceg csak az emberek el vannak vakulva az android meg az iPhone buvoleteben, hiaba mondjak, hogy csodbe megy a Nokia, csak rajtunk mulik, hogy megmentjuk e A Mobiltelefon gyartot.

2012. szept. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Én is Nokiás vagyok, csak attól félek, hogy a vezetéknélküli töltés és az állítólag 2mah akksi hogy fog beválni, nehogy még egy napot se bírjon ki. A másik, hogy a windowsos mobilokat nem ismerem nem tudom mennyire jók vagy rosszak.


Az első válaszoló miért a lumiát választaná?

2012. szept. 15. 20:33
 4/9 anonim ***** válasza:

920.

Vindóz 8 nagyon faja

2012. szept. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
43%
Iphone 5 XD...viccet félretéve Nokia Lumia 920 (:
2012. szept. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Lumia 920. A mostan 1 magos wp7 Nokiák is nagyon gyorsak...akkor mi lesz 2 maggal? Anyaghasználatot a Samsungék nem ismerik, úgy, ahogy a formatervet sem, és az egyediséget sem. Kihasználhatatlan 4 mag, egy számítógépbe elegendő konfiguráció..és nagyon nagy készülék...A Nokia az ízlésvilágot, a kamerát, a wp-k sebességét, a kijelzőjüket, az anyagminőséget....Na végre gyengélkedés után újra gyárt telefont egy eredetileg mobiltelefonokra szakosodott gyártó. Ha megjelenik és jól(!) árazzák, akkor akár az iPhone eladásokat vissza taszíthatja. Agresszív válasz volt tőlük az biztos, számítani lehetett erre, de arra nem, hogy az iPhone most "semmi" újat nem hoz.
2012. szept. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Az igazat megvallva, kell a gyásznak az iphone! mindenki azzal van megb*szva - már elnézést. Vannak okostelefonok, meg iphone... miért? mert van rajta egy alma? az is csak egy okostelefon... De szerintem most a nokia veri az apple-t, ha tényleg jól árazzák be, amit nagyon remélek, mert úgy döntöttem azt fogom megvenni. egyszerűen gyönyörű az a telefon, minden értelemben. a forma, a kijelző és a fotók és még sorolhatnám...


köszi az eddigi válaszokat!

2012. szept. 16. 03:41
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Még szép,hogy a Lumia 920-at válaszd!Én is veszek egyet karácsonyra!Amire nekem kell azt megkapom benne! :)
2012. szept. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én is karácsonyra legkésőbb meg akarom venni és remélem akkor lejjebb viszik majd az árát. De nekem kell egy vezeték nélküli töltő is hozzá, mert nem a csomag része csak nem tudom mennyibe fájhat. meg lehet veszek hozzá egy bh-505-ös fülhallgatót, bár előtte ki kell próbálnom, mert azt írják, hogy nem mindenkinek ajánlják - kényelem szempontjából - de rohadt jól néz ki. :)
2012. szept. 16. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!