Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért csinálja ezt a Huawei...

Voldemort88 kérdése:

Miért csinálja ezt a Huawei Ascend Y200 telefonom?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem egy Huawei Ascend Y200 okostelefont,de sajnos sok dolgot nem értek rajta.1:Valamiért a Galéria egyes képeit nem akarja betölteni a rendszer,és eléggé fontos nekem ez a funkció,valamint bosszantó,hogy nem tudom visszanézni a képeimet.2:Az mit jelent,ha egyes applikációk helyén (pl. Facebook) maga az Android jel,nem pedig a letöltött alkalmazás jele látható?3:Sokszor letöltésnél ebbe a hibaüzenetbe szoktam belefutni:"a csomagfájl nem lett megfelelően aláírva"-->ez tulajdonképpen mit is jelent,és ilyenkor miért nem telepíti az alkalmazást?

Akárki bármelyik kérdésre is tudja a választ,az könyörgöm ne hallgassa el előlem!

Nagyon megköszönném a segítséget!



2012. szept. 15. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
mert huawei. ezért ne hallgass senkire. miért nem SE Liveot vettél?
2012. szept. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
meg sem említettem,hogy másra hallgattam...köszönöm a szuperhasznos választ!
2012. szept. 15. 19:29
 3/6 anonim ***** válasza:

1. tedd fel a Quick pic-et sokkal jobb képnézegető mint az alap.

2. Nekem is Huawei-em van igaz nekem g300 de nekem akkor szokta ezt ha törlödött egy fájl a mappájából . viszont ha úgyis elindul és csak az ikonja androidos akkor nemtudom mért van nekem olyankor else szokott índulni .

a 3.-at nemtudom mitől lehet nekem még nem volt ilyen.

2012. szept. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Javaslom hogy eloszor probalkozz meg egy hard resettel (gyari beallitasok visszaallitasa), ha utana is rossz akkor vidd vissza mert ez nem normalis 'viselkedes'.
2012. szept. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt "huvely"-em. Sajnos ezek még csak nem is középkategóriás telefonok. Nekem 2x cserélték az elsőt egyből amikor megvettem, mert nagyon gáz volt még telefonálni sem tudtam vele rendesen.

Tehát ha a reset ahogy előttem írták nem oldja meg a gondot akkor marad a szervíz. Legvégső esetben cseréltetni kell. Már az első szervízelés után is lehet. Igaz azt hazudják, hogy ehhez legalább 4-5 kell. Tapasztalat.

2012. szept. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 csonti1998 válasza:
Ilyen telóm van és nem kell leszólni! Rootolva szinte észre se lehet venni hogy huawei. Azért van hogy android van helyette mert (ha az sd kártyára mentetted) még nem töltötte be. Meg kell várni mire betölti. Ha nem tölti be akkor vedd ki az sd kártyát és rakd vissza. Ha nem segít akkor viszont újra kell rakni. Azért nem tölti be a képeket mert az sd kártya ami benne van lassú! "a csomagfájl nem lett megfelelően aláírva" ilyenkor azért mert rosszul tölti le, ilyenkor a megoldás vagy gépről leszeded, vagy telón máshonnan.
2013. okt. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!