Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ipod touch 2g 8gb. vélemények? :D

Ipod touch 2g 8gb. vélemények? :D

Figyelt kérdés
érdemes lenne-e megvenni?
2012. szept. 15. 19:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem olyanom van, a megjelenés után pár nappal vettem (2008 szeptember). Még mindig tökéletesen működik, csak annyi a baja, hogy a hangerőgomb az oldalán csak olyan erős nyomásra működik, hogy gyakorlatilag használhatatlan. Meg persze tele van karcolással, de ez engem már nem zavar. Nagyon jó kis lejátszó, sok esést kibírt már.

A kérdésedre válaszolva, érdemes lehet megvenni, ha nem zavar hogy a lgtöbb modern program már nem működik rajta, és az iOS 4.2.1-nél újabbat már nem lehet rárakni. És persze ha nagyon jó áron adják (szerintem max olyan 15, vagy 20 ezer ha teljesen újszerű állapotban van), akkor érdemes lehet megvenni.

2012. szept. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!