Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érintőképernyős telefont hogy...

Érintőképernyős telefont hogy vegyek fel esőben?

Figyelt kérdés
Akarok venni egy Xperia Sola-t, de azon gondolkodtam, mi lesz ha zuhog az eső és fontos hívást kell felvegyek, akkor hogy vegyem fel, hogy ne ázzon el a telefon? Valami megoldás van erre? Gondolkoztam, hogy megéri e az Xperia GO de mivel kisebb a képernyője inkább venném a Sola-t.
2012. szept. 15. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ugyanúgy, ahogy a sima telefont. Legalábbis én mindkettőt használtam már esőben és egyiknek se lett semmi baja.
2012. szept. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az sem ázik be könnyebben, mint a gombos
2012. szept. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
75%
Ez ugye most csak vicc? Nem lesz semmi baja az esőtől.. :D xDD Jót nevettem,köszi. :)
2012. szept. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
max föléhajolsz, aztán úgy veszed fel, utána ha füledhez szorítod nem igen lesz vizes
2012. szept. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha ennyire félted (ami megértek) ne vedd fel esőben. Vagy beállsz egy eresz alá. Max később visszahívod.
2012. szept. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
headset!?
2012. szept. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
talán a legegyszerűbb, amit utolsó ír. headset-et használsz :D abban azért nem lennék biztos, hogy szakadó esőben semmi baja nem lenne, de pl egyes kijelzők nagyon nemszeretik az esőcseppet(vagy bármilyen nedvességet) használatkor, és pl nem reagál rá, legalábbis a mostani iPhone 4-em szokott ilyet csinálni, de régebben volt egy Xperia X10i-m, na az is szeretett nyáron szívatni, ha kicsit izzadt a kezem..
2012. szept. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!