Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mekkora árcsökkenésre lehet...

Mekkora árcsökkenésre lehet majd számítani kb. fél éven belül a samsung galaxy mini-nél?

Figyelt kérdés
szeretnék venni olcsón nem használt androidos,wifi-s telót, pl: galaxy mini ,vagy sony xperia x8 de nemtom miet vegyek(alkatel meg hasonló sz*rok nem érdekelnek) és mennyi az ilyen telóknak a legalja főleg Samsung és Nokia érdekel de más is jöhet ami nem nonamesz*ar mit ajánltok milyet vegyek?Az olcsón azt értem ,hogy ilyen 35alatt és a mostani "menő" telókra(nem 100ezresre gondolok) mekkora árcsökkenés várható ha pl . kidobnak egy ujjak? (bocs a helyesírásért siettem ) 14/F

2012. szept. 16. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:
ezeknek az árai már csökkenni nem igen fognak, inkább a forgalmazásuk szűnik meg
2012. szept. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ:D
2012. szept. 16. 16:36
 3/7 anonim ***** válasza:
A Galaxy Mini mióta menő?:DAkkor már inkább Ace.Természetesen valamennyit csökkeni fog de nem sokat.
2012. szept. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
a menő-t ugy értettem ,hogy wifi-s,android-od,érintős xD
2012. szept. 16. 16:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Galaxy Minit semmiképp nem ajánlom, a 2010-es igényeknek felel csak meg, szoftver is csak a 2.3.-ig van rá. X8-at meg végképp ne: nagyon kicsi, a legfrissebb gyári szoftver rá a 2.1.-es. Az Alcatel, ZTE és Huawei egyébként nem szar, sokkal olcsóbban lehet sokkal jobb telefonod.
2012. szept. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Árcsökkenés egyébként nincsen, ahogy előttem is írták, max 4-5 ezer megy le a nyitóárból, utána felváltják az új telefonok (pl. a Mini-t a Mini 2, az Ace-t az Ace 2 stb.) Használtan érdemes ezeknek a kategóriájában pl. Xperia Mini-t vagy Live With Walkman-t venni.
2012. szept. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Samsung Galaxy Minit már 26.000-ért kapsz a Blue Mobilenál:

[link]


Szerintem ez nagyon jó ár érte, ha van a közeletekben Lidl áruház, akkor ennyit megér.

Viszont a készülék csak Blue mobile-os SIM kártyát fogad el. A perc és SMS díj minden időszakban, illetve minden irányba 33 Ft. A kezdőegyenleg 600 Ft.


Írtad, hogy Wifis telefont keresel, tehát gondolom internetezésre (is) kellene. Mivel otthon van számítógép, így valószínűleg elsősorban nem otthonról szeretnél netezni vele, akkor pedig szükség van mobilinternetre. Ez a készülék rendelkezik beépített HSDPA modemmel, a sebessége letöltési irányban 7,2 Mbit/s, a feltöltés 384 Mbit/s. Én a gyakorlatban 5,3 Mbit/s-ot mértem letölési és 270 Kbit/s-ot feltöltési irányba, ez kb. egy ADSL internet sebessége.


A mobilinternet ára megegyezik a T-mobile domino mobilinternet áraival.

Ha napi rendszerességgel szeretnéd használni a mobilinternetet, akkor legalább 500 Mb-os csomagra fizess elő, ez 2000 Ft havonta (az első két hónapban akciósan 990 Ft). Ez az adatmennyiség mobilon kb. 1000 weblap megnyitására elegendő. A forgalom túllépését követően 32 Kbit/s-ra lassítanak (na ez már nem olyan jó, mivel 1 perc alatt kb. 250 Kb jön le, azaz egy kisebb Mp3 zene letöltése is legalább 10-15 perc). Ha fő internetnek kellene (vagy szeretnél YouTubeozni, zenét hallgatni illetve letölteni is mobilnetről), akkor lehet érdemes egy 4 Gb-os csomagba beruházni. Ez 4050 Ft havonta, és 4 Gb (4096 Mb) adatmennyiséget tartalmaz, felette 128 Kbit/s-ra lassítanak. Sajnos ez árban annyi, mint egy vezetékes internet alapcsomag, de ha sokat vagy távol otthonról, akkor megéri, mert nem kell folyton Wifire "vadászni". Meg a lassított sebessége is jobb, mint az olcsóbb csomagoké.


Ha csak alkalmanként használnál mobilnetet, akkor 30 és 100 Mb-os csomag is van, ezeket is 32 Kbit/s-ra lassítják.

2012. szept. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!