Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A facebook-os nyereményjátékok...

A facebook-os nyereményjátékok (like-old, oszd meg és nyerj) ahol iphone-t lehet nyerni azok működnek vagy az összes átverés? Mert szerintem az, csak kíváncsi vagyok mások véleményére is.

Figyelt kérdés
2012. szept. 16. 20:37
 1/2 xethorax válasza:
szerintem is átverés
2012. szept. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
az hát...jelenteni kell az ilyen oldalakat(nem csak a képeket), ha elegen jelentik spam-nek törlik az egész oldalát...nekik az jobban fog fájni, ha a 10ezer lájkos értelmetlen oldalukat elvesztik...:D de mivel a legtöbb ilyen oldal adminjai 12-13 évesek(milyen érdekes, hogy 14 év a korhatár regisztrációnál..), attól is megijednek, ha csak írsz nekik egy üzenetet valami hivatalos szerv nevében, hogy fizet-e adót meg valami hivatalosnak látszó szöveget...egyből kitörli...mert ez amúgy így van...persze direkt nem sorsolják ki, de ha valós személy a nyertes(nem valami haver aki aztán nagyban állítja, hogy de örül, hogy meg is kapta..), akkor elvileg ő indíthat pert, ugyanis kedves oldaltulaj a szavát adta, hogy kisorsolja, majd kézhez is adja a nyereményt...ha ezt nem teljesíti, joggal és nagy esélyekkel mehetünk a fogyasztóvédelemhez feljelenteni. csak az a baj, hogy eddig ezt senki nem lépte meg...
2012. szept. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!