Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a tulajdonosok véleménye a...

Falcon1996 kérdése:

Mi a tulajdonosok véleménye a Sony Ericsson Xperia Mini Pro-ról?

Figyelt kérdés
Szeretnék megkérdezni, hogy mi a véleményük a Sony Ericsson Xperia Mini Pro-ról azoknak, akiknek ilyen készülékük van. Vannak-e vele problémák, felhasználói élmények stb. Én is ilyen telefont szeretnék venni, mert ár és tudás szempontjából is megfelelne. Konkrétan az ilyen mobilt használók véleményére vagyok kíváncsi.

2012. szept. 17. 14:23
 1/3 Mott Ádám válasza:
Jo király zsiiiir.gyors könnyen kezelhető nagyonjooo szép minden működik rajta pro azt jelenti hogy profi,kiváló,király.
2012. szept. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A legjobb a kategóriájában.
2012. szept. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
nekem is ilyenem van,nagyon megfelelő,megbízható,szép képet csinál,HD felbontású némelyik kamerája pl az enyém is. Ha egy jó kis telefont akarsz,akkor meg is találtad :) A Sony Ericsson kategóriában az egyik legjobb okostelefon készülék. :)
2012. szept. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!