Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy ismerősőmtől halottam,...

Ernet kérdése:

Egy ismerősőmtől halottam, hogy 1Ft-ért vett okostelefont úgy hogy nem kell havidíjat fizetnie. Én is szeretnék egy olyat, de anyukám nem akar elmenni mert fölöslegesnek tartja. Akkor ez most igaz vagy csak átvertek?

Figyelt kérdés
Létezik olyan hogy 1ft-ért vehetek egy okostelefont úgy hogy nem kell havidíjat fizetnem?
2012. szept. 17. 18:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2012. szept. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
uff-dejoo.:|
2012. szept. 17. 18:06
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak a havidíjasak ilyenek.
2012. szept. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Vehetsz, aztán 1 vagy 2 évig 10 000 Ft havidíjat fizetsz. Vagy valami hasonló értékben.
2012. szept. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem az anyukája fizeti havonta? Mert akkor tényleg nem neki kell fizetni. Amúgy hivatalosan nincs ilyen, mert nem érné meg a szolgáltatónak.
2012. szept. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
énis csak csodálkoztam, hogy van ilyen..akkor enyhén átvertek:D
2012. szept. 19. 17:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne hallgass az elozoekre, van ilyen. Nagymamam is kapott igy majdnem ingyen okostelefont. Par eve a telenornal vett valami Nokiat feltoltokartyasan. Mivel nincs vezetekes telefonjuk, eleg sokat hasznaljak es havi szinten 4-8e forintot toltottek/toltenek ra. Par honapja jott neki egy level a telenortol, amiben volt egy prospektus, benne kb. 15 fajta mobil, amikot kozul valaszthatott. Persze nem mind volt 1Ft-os, de a Galaxy Mini-t megkaphatta ilyen aron. Valami husegprogram vagy mi a turo ez. Bementunk a telenor boltba ezzel a levellel es meg is kapta az uj telefont+adtak hozza egy plusz SIM kartyat is. Szoval van ilyen, de nem csak ugy a semmiert jar ez.
2012. szept. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hát ha jol tudom van olyan a t-mobilenál h ha valaki nem tudom milyen dolgozó és azt igazolja valamivel akkor kap egy csómó kedvezmény minden telefonra és ez minden évben megismétlődik. Talán féláron kapja mindet de nem annyira tudom ezt ... Bocsi a sok nemtudom miatt :P
2012. dec. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!