Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segítséget kérnék vagy tanácso...

Ossii kérdése:

Segítséget kérnék vagy tanácsokat, hogy milyen telefont vegyek. Most legutoljára Samsung Galaxy 3-m volt, de azt eladtam Tudtok nekem ajánlani jo telefonokat? Ilyen 35. 000-40. 000et szánnék rá.

Figyelt kérdés

Elég sok telefonom volt eddig ( Nokia N73, SE C902, Omnia 1 stb.).Persze ha lehet WIfI-s telefont vennék,5 MP-es kamerával stb.Szeretem ha nagy kijelzős egy telefon.Clont sose vennék.OLyan sok elvárásom tényleg nincs egy telefontól, nem kell,hogy csúcsszuper legyen,csak azért tudjon is valamit.

Persze használtan is lehet nézni.



2012. szept. 17. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
66%

Ilyen árkategóriában újonnan az Alcatel OT-995 magasan a legjobb vétel, a pannonnál most csak 42 ezer kártyásan.

Használtan persze gazdagabb a kínálat, Xperia Mini, Live with Walkman, Motorola Defy, sok jó telefont kaphatsz ennyiért.

2012. szept. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
0%

Samsung Galaxy Ace. Htc Wildfire, HTC Rhyme. Sonyt ne vegyél. Én nagyot csalódtam benne.

Ha javasolhatom új okos telefont 30-40.000 forintért ne vegyél, mert az olyan is. Inkább használtan nézd meg ezeket, amiket leírtam. Jah és én Nokiát se vennék. A windows- sal és a symbian- nal nagyon elrontották őket. Úgy adták ki a windows rendszert, hogy ki sincs fejlesztve.

Remélem segítettem. :)

2012. szept. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
0%

Jah és a motorola is jó. de nincs benne magyar nyelv, androidon van valami magyarító program, de még nincs 100 %- osan kifejlesztve.

2- es voltam

2012. szept. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Persze segítettél sokat. :)

Még várom a javaslatokat.

Az én nokiam most anyunál van,de ugye op-rendszer maitt folyton befagy,lefagy,hiába frissitem .

2012. szept. 17. 18:35
 5/5 anonim ***** válasza:

A második hülyeségeket beszél. Amiket felsorolt, azok a legsz@rabbak a kategóriójukban. Az, hogy a sony-ban csalódott, az az egyéni problémája, mert én is sony-s vagyok, és teljesen jó, és mellékelten a sony az egyik legjobb telefongyártó, az összes készülékük nagyon jó a kategóriájában.


Szóval szerintem vegyél xperia tipo-t, xperia mini pro-t, vagy ha belefér, akkor az alcatel OT-995 is jó választás, ahogy Jolinar írta.

2012. szept. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!