Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace hiba....

Samsung Galaxy Ace hiba. Nagyon nagyon fontos valaki segítsen lécci?

Figyelt kérdés
Az 1 hónapja vásárolt Samsung Galaxy Acem nem szerette volna betölteni a facebookot wifiről ezért kikapcsoltam. Mikor vissza akartam kapcsolni nem kapcsolt vissza hanem folyamatosan kikapcsolt egymás után és nem tudtam máshogy kikapcsolni csak úgy ha kiszedem az aksit. Visszaraktam majd megint ugyan ezt csinálta , mivel tudom , hogy nem tesz neki jót ha ki be rakosgatom ezért most egy olyan 6 perce nem is nyúltam hozzá. Szerintetek ha hagyom pihenni talán jobb lesz? Ha nem lesz jobb.. elvigyem szerelőhöz , hogy megnézze? Van rá egy 1 éves garanciám de anya azt mondja ha már a szerelő megnézi akkor nem fogják nekem kicserélni , igaz ez? Válaszoljatok minél többen mert nagyon be vagyok pánikolva mivel még tök új telefon , nagyon drága volt és minden nap használtam telefonálásra és másra is szóval nehéz lenne nélküle főleg , hogy a régi telefonomat már anya használja (Lg Kp500) ezért nem is lenne telefonom mert a többi már elromlott..:cccccc
2012. szept. 17. 22:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem lg kp5o2 volt xd most meg ace... XD de amugy szerintem sem cserélik vissza, ha már vitted szerelőhöz!

Kapcsold majd be és mond a fejleményeket :dd

2012. szept. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ahol vetted, vagy egy Samsung szervízbe elviszed a garancia papírral együtt. Meg fogják csinálni.
2012. szept. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!