Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel ot-720 hogyan lehetne...

Alcatel ot-720 hogyan lehetne megoldani?

Figyelt kérdés

Sziasztok nemrég kaptam ezt a készüléket és azt vettem észre hogy ami a képen van sokkal különb mint az enyém Ien ami nekem kellene : http://www.youtube.com/watch?v=2W8fDQJt004 ( ebben van másfajta Facebook , appstore , és másabb a kezdő oldalon legalul azok az "ikonok")

És ehelyett nekem ilyen : http://www.youtube.com/watch?v=-SaL4plURAU&feature=related Lehetőleg csak értelmes válaszokat mert tényleg érdekel :S



2012. szept. 18. 22:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ami a képen (vagy a gyári videóban) van az tiszta marketing.Nem te vagy az első aki felül neki. Play-en lehet nézelődni, de olyan mint az első videón nem lesz.
2012. szept. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
és azt nem tudod erre lehet tenni Androidot? :D XD mert azokra lehet elvileg amelyikben van proesszor és ebben van igaz hogy csak 104mhz de akkor is :D XD
2012. szept. 18. 22:55
 3/18 anonim ***** válasza:
Sehogy. :D Minden telóban van valamilyen processzor, különben nem működne, de nem mind kompatibilis az androiddal.
2012. szept. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
androidot nem tudsz rátenni!! de lehet rá tölteni játékokat.. :) nekem is ot720-om van de a facebook alkalmazás alapból rajta volt ill a twitter is.
2012. dec. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 ovidiusz válasza:
nekem is alcatel ot-720 van de a kijelző menüt egyszerűen nem tudom megváltoztattni csak hozzáadni tudok de elvenni nem
2012. dec. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

BÚÉK Mindenkinek!


Meg tudnátok mondani, hogy ezen a telefonon megy a youtube?

2012. dec. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
Ovidiusz:Elvenni úgy tudsz, hogy sokáig nyomod az egyik ikont, és aztán mindegyik ikon sarkában lesz egy piros x- arra katt és aztán alul arra hogy kész. :D
2013. jan. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 solerooo válasza:
sziasztok nemtudjátok véletlenül ezen a telefonon alcatel ot 720 van e yutube és ha van hogyan lehet videókat nézni vele
2013. febr. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
sziasztok nekem is Alcatel OT -720-om van de nem indulnak rajt el a játékok! de miért?????????
2013. márc. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
De lehet olyan mint a 1. videóban legalábbis hasonló a szoftverfrissítéssel :-)
2013. máj. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!