Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson Arc S készülékné...

Sony Ericsson Arc S készüléknél be lehet állítani, hogy egy kép legyen a háttér, ne lapozós legyen?

Figyelt kérdés
Vagyis stabilan egy háttérkép legyen, nem széthúzva több darabban (mint a samsung galaxy ace-nél).
2012. szept. 18. 23:07
 1/5 Tony Stark válasza:
0%
Nos én úgy tudom hogy nem. :( sőt biztos hogy nem!!!
2012. szept. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mégpedig sikerülnie kell :) :D Galaxy Minin ha a lapozós oldalakat kitörlöm (1-et hagyok) akkor nem lehet lapozni. Szeritnem így jó lesz.
2012. szept. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És azt hogy kell csinálni? Mert Galaxy Ace-m volt nekem is, azon lehetett úgy is, hogy több oldal maradt és kijelöltem a háttérképet fix-en, és azon lapozgathattam a több oldalas ikonokat. De itt nem tudom, hogy hogyan kell... nem is tudok törölni az 5 oldalas háttérből :(
2012. szept. 25. 07:52
 4/5 Tony Stark válasza:
0%
De nem minden telefon engedi azt, hogy csak egy lapot hagyj. de próba dinnye:)
2012. szept. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem nem sikerül... szerintem nem lehet :(
2012. szept. 25. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!