Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel OT-995! Nektek tetszik...

Rentai kérdése:

Alcatel OT-995! Nektek tetszik? Vélemények?

Figyelt kérdés
Mennyibe kerül pontosan?Ha jól tudom Androidos!

2012. szept. 19. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Vegyed!! Nagyon jó!! :)

Már 2 ismerősömnek is javasoltam, 3 embernek van olyan a közelben, és mindenki NAGYON meg van elégedve. Most én jövök, amint lehet én is veszek :)


ár (ezer forint):

domino webshopból: 45

domino t-pontban (boltban): 50

kártyafüggetlenül: kb 50-67


andoriodos. a 4.0-ás android várhatólag szeptemberben jön, addig 2.3-massal kell használni. Ha ezt nem érted, akkor nem érint különösebben :D De attól még frissítsd majd :D (egyszerűbb mint gondolnád)

2012. szept. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi
2012. szept. 19. 20:21
 3/5 anonim válasza:
Nekem már egy hete megvan. Nagyon jó teló én 55.000-ért vettem,megéri az árát.Minden van rajta HDvideò,GPS,5MP kamera....stb.
2012. szept. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy off-topic vagyok, de érdekel: ha kijön az Android ICS, akkor hogyan lehet a 2.3-as verziójú telókra letölteni majd? És az Alcatel OT-995-re megéri? A hardver ki tudja használni az új oprendszert?
2012. szept. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokta :D
2012. szept. 21. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!