Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia Mini Pro tapasztalatok?

Xperia Mini Pro tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Érdekelnének tapasztalatok az Xperia Mini Pro-val kapcsolatban. Főként játékra használnám (PS1-es játékok, GTA III, MineCraft), játékoknál mennyire hátrány a 3"? Vagy a kihúzható billentyűzet jól használható mindnél? Előre is köszi a válaszokat!
2012. szept. 20. 08:23
 1/5 anonim ***** válasza:
mikor interneten játszottam rajta a qwrty-s nyilakkal tudtam irányitani. gondolom ezeket a játékokat nem google playről akarod letölteni.
2012. szept. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Teljesen jo telefon, a billentyuzete pedig jol hasznalhato, viszont nekem a GTA3 elegge szaggatott leggagyibb beallitasokkal i.
2012. szept. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem játékra nem olyan jó. Nekem ilyen telefonom van, barátomnak meg egy play-e, azzal minden játék elég jól elfut, az enyém inkább netezésre alkalmasabb a billentyűzet miatt, azért is ezt vettem. Tudom, hogy a play drágább, de szerintem játékra nem a mini pro a legalkalmasabb, bár ha gondolod menj el egy boltba, és próbáld ki a telefont, mennyire találod kicsinek a kijelzőt, és hasonlók.

De én játékra nem ezt venném. Amúgy a telefon nagyon jó, szóval minden más tekintetben tökéletesen meg vagyok vele elégedve.

2012. szept. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A mini pro az egyik legjobb a kategóriájában.
2012. szept. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Itt már sokan leírták a tapasztalataikat a telefonnal kapcsolatban :

[link]

2012. szept. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!