Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen a sony xperia tipo...

Milyen a sony xperia tipo telefon? (Vélemények tapasztalatok)

Figyelt kérdés
Nézegettem ezt a telefont és nagyon megtetszett a kérdésem hogy mik a vélemények tapasztalatok róla? És hogy ez egy lánynak megfelelő divatos e?

#Android #Sony Xperia Tipo #divatos okostelefon
2012. szept. 13. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Nekem nem nagyon tetszik mert: kicsi, nincs vakuja, a kamerája az csak 3 megapix. ( gondolom, mivel lány vagy, szereted magad mutogatni facebookon) ez nem nagyon alkalmas erre.


viszont ami tetszik benne az az Ice cream Sandwich de gondolom nem nagyon tudod hogy mi az, de ha tudod, a hátrányok többen vannak! Szerintem inkább Xperiaa Solát vedd! Igaz, drágább de sokkal de sokkal jobb minden tekintetben!

2012. szept. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát igen a felét nem értettem ez a sola is jól néz ki és mégis mennyivel drágább mennyibe kerül?
2012. szept. 13. 20:44
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
A Tipo A t-mobilnál 23-33-ig van a sola meg gsmben 65000 de megéri annyit fizetni érte mert az árához képest nagyon jó telefon
2012. szept. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Most ezt komolyan mondom, olyan haszotnalan hozzászólás volt dominik részedről...


A Tipo, és a Sola nincs egy árkategóriában.


Ha Tipo tetszik, akkor azt vedd, emrt árkategóriájában a legjobb,(na jó, a Live With walkmann leveri), de a 3 megapixelessel is szép képeket lehet csinálni.



UI.: WC-ben nem csinál szép képeket szerintem ^^

2012. szept. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a sola-val nincs egy kategóriában.

Jó, hogy egy 20000-es telefon helyett nem ajánlasz rögtön egy 150000-est.

A lényegre visszatérve a tipo az egyik legjobb a kategóriájában, szóval érdemes megvenni.

2012. szept. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Tudom hogy nem egy ár k. de megéri ráfizetni.
2012. szept. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
jah, igen, és hogyha nem ő veszi, akkor ki nem sz*rja le mennyibe kerül? Ne nevetess... xD Egyébként jól állsz anyagilag, ha neked 30-35 ezer forntot flreteszel 1 hónapban
2012. szept. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
am meg minek neked androidos telo ha "a felét nem értetted" ? az ICS nem olyan bonyolult dolog és ez az alap ,hogy hamár androidos telod van.
2012. nov. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!