Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » NOKIA LUMIA 800 Vannak velemen...

NOKIA LUMIA 800 Vannak velemenyek?

Figyelt kérdés
2012. szept. 20. 13:01
 1/8 zollerspy ***** válasza:

Mire vagy kíváncsi?

Szupergyors, market placeből lehet rendgeteg progit rátölteni ingyen (alkalmazások, játékok, stb.). Nem fagyott le még soha (3 hónapig használtam, aztán Lumia 900-ast használok 1 hónapja). Szép a kijelzője (szín, részletesség), jó a kamerája, jó a forma, sok kiegészítés vásárolható hozzá(amúgy minden NOKIA termékhez) egyszóval életre született és nekem nagyon bejött.

2012. szept. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Persze , ezt érdemes olvasgatni :

[link]

2012. szept. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat.
2012. szept. 20. 19:39
 4/8 anonim ***** válasza:
Megéri megvenni. Nem akad, nem fagy, gyors, sok app található a piactéren, kézre álló az egész rendszer....stb. Jobb, mint egy androidos ketyere. Utóbbi magán vélemény.
2012. szept. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Mik a velemenyek a laptop-hoz csatlakoztatasrol fajlatvitel kepek zenek es internethasznalat laptop-on?

Megvettem a telefont igenyes meg minden de sokszor olyan erzesem van vele kapcsolatban mint akinek van egy jo csaja/pasija de az megcsalja neha :))

2012. szept. 21. 08:51
 6/8 A kérdező kommentje:
Konkretabban, meg mindig nem ertem egy ilyen nivos telefonon miert nincsen mass storage egyszeru fajlatvitel miert nem lehet kepeket kuldeni Bluetooth kapcsolodasal masik telefonhoz, miert nem lehet modemkent hasznalni es miert mincs multi select opcio. Valamint egy csomo alkalmazas es video nem tamogatott Ami egyebkent letoltheto... Tul jo telefon lecserelni de Ott van egy csomo miert.... Ja es mire a kamera exponal a lanyom haromszor elszalad.... Miert?? :)
2012. szept. 21. 20:30
 7/8 anonim ***** válasza:

A laptophoz netet tudsz vele csinálni. Frissíted Refreshre (Tangóra) a szoftvert, és lesz internet megosztás. Vagyis a laptoppal rá tudsz csatlakozni a telefon wifi jeléhez, és van net. :D

USB háttértár pedig unlock után van, de az a te példádra olyan, mintha egy jó barátnőt/feleséget plasztikáztatnál, mert pl nem elég jó a melle. ha egy jó számítógéped van, akkor a zune nem fog problémát okozni szinkronizálás terén.

2012. szept. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A laptop nem a legjobb es nem a leggagyibb, MSI csoda meg Magyarorszagon vettem, a baj annyi, hogy nincs rajts WiFi. Ezelott a Nokia E72 csak csatlakozott es Ott volt Minden kepek zenek net amit akarsz. Ezert nem csereltem le a lappyt. ITT a Zune programon csak eszelek mar egy ideje es a SkyDriveot nem sokan ismerik meg...

Mindenesetre koszi az infokat, nem hagyom el a dragasagomat mert amugy eszmeletlen jo es kevesebbet kell Amugy is a gepem elott ulnom amiota megvan :)

2012. szept. 21. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!