Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek megéri, ha eladom...

Szerintetek megéri, ha eladom a kb 2 hónapja vásárolt Samsung Galaxy Ace-emet és veszek egy iPhone 3-mat, vagy 3Gs-t?

Figyelt kérdés

2012. szept. 20. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
Miért nem veszel egy normális telefont akkor már...?
2012. szept. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
miért szerinted mi a "normális"?
2012. szept. 20. 20:31
 3/7 anonim ***** válasza:
iPhone 3G t meg 3GS t nem nagyon ajánlott venni.A 3G már nem is támogatott:Ha menőzni akarsz vele akkor jó.Amúgy iPhone 4 től éri meg iPhonet venni.
2012. szept. 21. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%

Szia!

3G-t semmi esetre se vegyél! Nagyon lassú és nem is támogatott már. Ha az anyagiak miatt akarsz 3G-t vagy 3GS-t akkor mindenképpen 3GS-t vegyél! Nekem is az van 3 és fél éve és jövő nyárig még marad is. Jó kis telefon. :)

2012. szept. 21. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem add el az ace-t, és vegyél belőle egy xperia tipo-t, mert az sokkal jobb az ace-nél, vagy adj még egy kicsit hozzá, és vegyél alcatel OT-995-öt.
2012. szept. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Persze hogy megéri mert az Iphone az egyik legjobb telefon. 2G is jó,3G is, 3GS is,4 is, 4S is. Iphone-ból mindegy milyet veszel akkor is f.sza kis telefon lesz! :) Halgass rám ha jó telót akarsz,akkor az Iphone-t válaszd :)
2012. szept. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
iPhone 4 előtt megjelent iPhone-t már nem éri meg megvenni és nekem a 3GS se kéne már.
2012. szept. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!