Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Uj Telenor One Touch telefont...

Uj Telenor One Touch telefont kaptam. De nagyon gyorsan merul, pedig tobb mint 24 orara raktam fel. Mit tegyek? (mas is panaszkodott erre, de neki valamit csinalt cele az ismerose es jo lett)

Figyelt kérdés
2012. szept. 20. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:

A telefon úgy is lekapcsolja a töltést, amikor úgy érzi, hogy tele az akku. Ha sokat birizgálod, akkor persze, hogy hamar lemerül.

Miért nem kéred meg ismerős, ismerősének a volt szobatárásnak a nagynénikéjének az unokahúgát, hogy csináljon a tiéddel is "valamit"?

2012. szept. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

kb 5 töltési ciklus után helyreáll az üzemidő !

az pedig nem igaz hogy először 24 órát kell tölteni, ez 15 éve még igaz lett volna ,de ma már Li-Ion akkuk vannak.

Addig kell tölteni míg jelzi hogy fel van töltve , nem kell tovább

2012. szept. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

koszi a valaszokat :)

es azert nem krrdeztem meg a nagynenikejenek a sxomszedjanak a kutyajanak a testveret,mert csupan 200 km-rel alrebb lakik,es havonta egyszer jon ide.

2012. szept. 20. 20:58
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja és nem árt ha tudod hogy ha sokat használod nem fogja egy napot sem bírni !
2012. szept. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 bp1985 ***** válasza:
A sima one touch? 2.3-as droiddal? Akkor egysszerű a válasz. El van cseszve. Vissza kell rakni a 2.2-őt, és jobb lesz.
2012. szept. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
hogy lehet 2.2kőt tenni rá? engem erdekelne telenor one touch c-m van es nagyon lassu lefagy :S elore is koszi?
2012. nov. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 bp1985 ***** válasza:
Google-n keressetek rá, vagy facebookon az alcatel one touch oldalon, ott segítenek.
2012. nov. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!