Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Samsung...

Mi a véleményetek a Samsung Galaxy Note-ról?

Figyelt kérdés
Szeretnék ilyen telefont,de BARÁTKOZNOM KELL A MÉRETÉVEL?Akadályozna valamiben a mérete?Mi a hátránya???
2012. szept. 21. 19:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Bumszli!
2012. szept. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik bár nekem a képernője tül nagy, már a galaxy SIII-nak is nagy.Nézd meg hogy hányXhány cm vágj ki egy akkor akartonlapot vagy valamit és döntsd el hogy a mérete akadályoz-e.Sztem a Galaxy Note-ot lehetne már egy kisebb tabletnek is nevezni amivel telefonálni is lehet, merthát soknak nem fér be a zsebébe.
2012. szept. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát elég nagy.Az még csak oké hogy több mint 5" de ez még ormótlan is.Ott pl az S3 az nagy de nem ormótlan mert nagyon szépen le van kerekítve a Note pedig szögletes ezért nagyobbnak hat.Nem simul bele annyira a kézbe.De különben megéri az árát jó telefon.
2012. szept. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!:)
2012. szept. 21. 19:47
 5/13 anonim ***** válasza:
Számomra bevállalhatatlanul nagy, és az anyaghasználat, valamint a dizájn sem tetszik annyira. Kell nekem a külcsín is, nem csak a belbecs.:)
2012. szept. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon megéri. Én is ilyet fogok kapni, mert ma van a szülinapom és elvileg jövőhétre kapom. Nekem kényelmes a kézben, a zsebben simán elfér, és semmi sem akad rajta.
2012. szept. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
szerintem tényleg már az a kategória, ami használhatatlan(számomra). alapból sem szeretem a nagy képernyős telókat, de ha kisebb lenne szélességre, akkor nem lenne annyira rossz. media marktba kezembe vettem, és elég nehezen értem át, szeretem, ha a telefon beleillik a tenyerembe. nagy kezűeknek persze biztos előnyösebb.
2012. szept. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
naa, jol elbizonytalanítottatok emberek :) :(
2012. szept. 21. 20:05
 9/13 anonim ***** válasza:
Jo telefon, nekem a Nexus 7 is megy egykezzel, meg a zsebemben is elfer. Persze nem szuk farmert hordok.
2012. szept. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
tabletnek kicsi, telefonnak nagy. kényelmetlen fogni és telefonálni is nem tudom mit esznek rajta. a Note 2 még nagyobb lesz...
2012. szept. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!