Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes még Xperia S-t venni?...

Érdemes még Xperia S-t venni? Nem lesz elavult a közeljövőben?

Figyelt kérdés
2012. szept. 22. 09:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Folyamatosan megy le az ára, még mindig nagyon megéri. Egy átlagfelhasználónak meg még jópár évig bőven elég erős lesz.
2012. szept. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Számítástechnika és mobilkommunikáció az a 2 terület, ami olyan gyorsan változik, hogy pár hónap leforgása alatt "elavultnak" mondható.


Persze félni nem kell tőle, mert garantálom, hogy az igényeidet még évekig ki fogja szolgálni. Az már más kérdés, hogyha téged az zavar, hogy nem a legmodernebb cucc van a kezedben...


Cégvezető vagyok, kb. mindent telefonon intézek, levelezek, netezek, navigálok, jegyzetelek, stb., még is untig elég a már frissnek nem mondható E52-es Nokiám...

2012. szept. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 nagylzs ***** válasza:

Szia! Xperia Arc S tulaj vagyok. Biztos lehetsz benne hogy elavult lesz (már most is az). Még nincs egy éve hogy vettem, de már a 4 magos processzor számít nagyon jónak, ez meg csak egymagos. Ráadásul android 2.3 van rajta alapból, és már az 4.0 ICS számít modernnek. Viszont a 2.3-mal jóval gyors. (Azért nem teszek rá másik rom-ot mert az meg gari vesztéssel jár.)


Viszont a kérdésed az nem annyira Xperia specifikus. Gyakorlatilag bármilyen telefont veszel amit 1-2 éve adtak ki, az már tuti hogy elavult lesz a közeljövőben.


De attól még nem biztos hogy nem érdemes megvenni. A saját Arc S telefonommal nagyon meg vagyok elégedve. Megfelelő a sebessége, minden app megy rajta amire szükségem van, kényelmesen nagy a kijelzője stb. Nincs vele semmi gond. Ha csak egy használható mobilt akarsz akkor tudom ajánlani. Ha az a célod hogy ne legyen elavult akkor vegyél Galaxy S3-mat kétszer annyi pénzért.

2012. szept. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én csak átlagfelhasználó vagyok, tehát olyan egetrengető dolgokat nem fogok művelni vele. Szeretnék nagy kijelzős telefont, ennek elég nagy? Most x8-am van, gondolom ahhoz képest egy álom :D
2012. szept. 22. 10:09
 5/10 A kérdező kommentje:
Utolsó: Nem Arc S-re hanem sima Xperia S-re gondoltam.
2012. szept. 22. 10:11
 6/10 anonim válasza:
20%

Nos ez Sony ha jól tudom.

Én magam nem ajánlanám, mivel nem gyártanak valami jó telefonokat. Végül is a Sony avagy a régebbi sonyericsson telefonok aksija borzalmasan pocsék. Ezt tapasztalatból mondhatom. Az Xperia-S-t én magam nem ajánlanám, de nézz utána a kritikáknak vagy a dicsérteknek a telefonról, mérlegeld és úgy dönts. De hangsúlyozom én nem ajánlanám.

a Samsung Galaxy viszont egy nagyon jó kis széria,én azt ajánlanám.

2012. szept. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi de a Samsungok sosem tetszettek, meg aztán ha mégis amellett döntenék akkor már S3, viszont az meg nagyon drága.
2012. szept. 22. 10:13
 8/10 anonim ***** válasza:

Kérdező:


A 6. válaszolóra nem nagyon kell hallgatni, csak azért regelt ide, hogy xarozza a sony-t...


Múlt évben ugyanezt csinálta a haverjaival pl. az xperia mini/mini pro esetén is.


Persze egy szót nem ír arról, hogy mi a gond vele, nézz utána, ha akarsz.


Mondjuk a galaxy s2 egyáltalán nem jobb nála, sőt...


[link]

2012. szept. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nálam csak Sony jöhet szóba :)
2012. szept. 22. 12:54
 10/10 anonim ***** válasza:

Először is a sony az sokkal jobb telefonokat csinál, mint a samsung, a galaxy szériájuk alsó, és közép kategóriája egyenesen sz@r, szóval semmiképp ne vegyél samsungot.


Az xperia w meg szerintem 2-3 évig biztosan jó lesz Neked, jelenleg is az xperia s a legjobb a kategóriájában.

2012. szept. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!