Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia lumia 900-as telefont...

Nokia lumia 900-as telefont néztem ki magamnak már egy jó ideje de annyi rosszat és jó is olvasok, hallok róla, hogy nem tudok dönteni. Olyanok véleményére lennék kíváncsi akinek ilyen telefonja van. Le tudná/tok írni?

Figyelt kérdés
2012. szept. 22. 20:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Le tudom írni méghozzá egy szóval: Tökéletes! (Ha megkapja a 7.8-as frissítést akkor pedig már 101%-os lesz).
2012. szept. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%

Szamomra marhanagy csalodas volt. Megvettem, utana par napra bejelentik hogy nem lesz ra WP8... El is adtam. En a helyedben megvarnam a WP8-as Nokiakat.


Egyebkent ettol a szoftveres bakitol eltekintve jo telefon, de miutan a WP7.5 (WP7.8 ha majd kijon ra)es a WP8 nem kompatibilis egymassal, a regi WP7.5 Marketplace ki fog halni... es ha nincsenek ra extra progik akkor mitol is okostelefon?

2012. szept. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez már nem is telefon, hanem egy zsebben horozható számítógép. Mindent tud amit csak elvárhatunk tőle és emellett nagyon minőségi darab amely tekintélyt kelt mások szemében. Tehát első osztályú készülék!
2012. szept. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Itt egy jó zene videóklippje. Flo Rida - Whistle


És milyen telefonon fotózza a szexy csajokat?


Nokia 900-al. Nem pedig fika samsungal...


[link]

2012. szept. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
En szeretem a Nokiat, jelenleg is van WP-s Nokia telefonom, de azert a mindentol eleg tavol all. A Lumia 820/920 is Nokia, raadasul WP8-as, sokkal erdemesebb olyat venni, meg ha picit varni is kell ra.
2012. szept. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem olyan rossz az, mint aminek beharangozzák. Én 710-et használok, de detto ugyan az. Csak a 900 fürgébb, a másmilyen számozású proci miatt. Nem akad, nem fagy, blablabla, wp7. De nem lesz rá 8. Lesz viszont 7.8, ami ugyan nem lesz minden ható, de új ui és a vele járó dolgok, meg 1-2 újítás. De nem olyan fapados lesz, mint az ios 6.
2012. szept. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
Ugyan az a procc van a 900-ban mint a 710-ben, csak amig a 710-ben 1,4Ghz-n fut, addig a 900-ban 1,5Ghz-n. Az meg hogy nem lesz ra WP8 szerintem eleg nagy bakloves, mert nem olcso telefon... A WP7.8 pedig csak parasztvakitas az igazi WP8-hoz kepest.
2012. szept. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem ugyan az a proci. Itt a bizonyíték:

[link]

Csak a 710-ben és a 800 ban van ugyan az a proci. És mind a háromban ugyan akkora frekvencián dolgozik a cpu. Mivel a Lumia 900-ban nagyobb a cache memória, így gyorsabb egy hangyányival. Ez valószinüleg a nagyobb kinelző miatt kellett, hogy ne legyen késleltetés. Lényeg az, hogy az összes Lumia gyors. Ha megjelennek itthon az új Lumiák, akkor majd megéri a régebbieket megvenni, mert le fog menni az áruk. Ha nem kell a 8 plusz funkcionalitása, és megelégedsz a zune szinkronizálással, akkor teljesen jó telefon :)

2012. szept. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!