Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 800 fürdött. Mi a...

Nokia Lumia 800 fürdött. Mi a teendő? Szétszedni nem akarom és nem is tudnám:S?

Figyelt kérdés

Működik,de az érintő nem,csak az oldalsó gombok.A ki vagy bekapcsolással nincs gond.

Nem ázott be a képernyő,semmi nem látszik,csak nem reagál az érintésre.

Szerintetek szervizbe megcsinálják?

Olvastam,hogy van valami pötty,ami víz hatására bepirosodik,így tudják,hogy vízbe esett.Lehetséges,hogy belül nem érte víz belül?Nem sok hely van rajta ahol beszivároghat és azonnal kikaptam.


2012. szept. 21. 15:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem vidd szervizbe.


Én azt csináltam, hogy bevittem a telefonom (nem mondtam meg hogy vízbe esett). Azt mondtam, hogy az unokaöcsémnél volt, és valamit elrontott rajta (szóval te is találj ki valami hihető mesét). De ha fizetned kell érte, akkor max nem csináltasd meg.


Tőlem csak annyit kérdeztek, biztos nem-e esett vízbe. Annyit mondtam, hogy nem tudom. Xd Szóval én megúsztam a szervizelés árát. Ha jó fejek a szervizben, akkor talán szerencséd lesz. Amúgy a pöttyről én is olvastam, szerintem van is ilyen minden telefonba...

2012. szept. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 lettike13 válasza:
Mi lett végül a telefonvonal? Sikerült megmenteni? Mert nekem is pont ez történt:( és ugyan ilyen telefonom van...
2013. okt. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!