Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows Phone kérdések?

Windows Phone kérdések?

Figyelt kérdés

1.Az unlock-al ugrik a garancia,ill.ha szerviz kell akkor ott észreveszik?

2.unlock úgy működik, hogy utána ha letöltök valahonnan appot azt két kattintással telepithetem a számitógépről?

3.Van ilyen oldal egyáltalán?Ami a Piactéren fizetős app azt ki lehet kerülni a 2.kérdésem módszerével?

4.Dokumentumokat,hogy másolok a telefonra word,exel,pdf?


2012. szept. 22. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:
igen, garancia ugrik. és az alkalmazásfelrakás nem mindig ilyen egyszerű. sok alkalmazás felmegy, de például nekem xbox live-os játékokat vagy nem engedte feltenni, vagy ha fel is ment, akkor egyből kilépett, mert van egy ilyen hitelesítés benne, ami észreveszi, ha tört. például nekem navigon navi simán felment.
2012. szept. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
jah és dokumentumokat jó kérdés, én úgy használtam, hogy skydrive-on tároltam mindent, és akkor wifi segítségével nyitottam meg, amit ha 1x leszed, utánna rajta is marad a telón, szóval nem kell legközelebb net.
2012. szept. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Honnan tudok letölteni alkalmazásokat ingyen ami a piactéren fizetős?
2012. szept. 23. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!