Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericcson már nem gyárt...

Sony Ericcson már nem gyárt telefonokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Észrevettem már vagy 2-3 hete ,hogy Sony elkezdett maga gyártani telefonokat.. pl Xperia S,U,P

Most tesónak akarunk venni Sony Ericcson Xperia Mini pro-t

csak kártyafüggetlen helyen lehet venni,mert kifutó modell(ott fogunk vásárolni)

Mindegyik Sony Ericcson kifutó modell most akkor?

Vagy gyártás ugyanúgy van csak külön gyárt Sony is?

ÉS néhány telefon kifutó modell csak?

Válaszokat előre is köszönöm...


2012. szept. 23. 09:09
 1/6 anonim ***** válasza:
eddig is a sony gyártott! most simán Sony :D
2012. szept. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A sony az kivásárolta az ericsson részesedését a sony ericssonból, és most sony néven megy tovább a márka.


Egyébként szerintem most már az összes sony ericsson kifutó termék, hiszen már több, mint 1 évesek.

2012. szept. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Alex67 ***** válasza:

A két cég eddig kooperációban gyártotta a készülékeit, de időközben megszűnt az együttműködés.


A Sony Ericsson Mobile Communications AB egy fele-fele arányban tulajdonolt közös vállalat volt, melyet 2001 októberében alapított a japán Sony Corporation és a svéd Telefonaktiebolaget LM Ericsson, azzal a céllal, hogy mobiltelefonokat és tartozékokat gyártanak.


A kooperáció megszűnése után a készülékek Sony márkanév alatt futnak tovább változatlan minőségben.

Az általad említett készülék minősége semmiben sem rosszabb, mint az új márkanév alatti készülékek csak a név változott.

2012. szept. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

értem

Nézem T-mobile oldalon is mindegyik kifutó darab kivéve sony ericcson xperia Arc S

meddig lehet kb kapni?

2012. szept. 23. 09:30
 5/6 A kérdező kommentje:
mert én pedig karácsonyra szeretnék Arcot kérni vagy új sonykból valamilyet,bár mondjuk ezeknek még borsos az ára :)
2012. szept. 23. 09:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Még lehet kapni :))(Arc S)
2012. szept. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!