Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet rá venni másikat? Vagy...

Lehet rá venni másikat? Vagy egyből a szervízbe kell vinni? Nagyjából mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
zte blade-em van és először csak a képernyőúm bal alsó sarka repedt be 1 centis csikon de ma már keresztberepedt az egész.lehet rá venni másik burkolatot vagy egy az egybe szervizeltetni kell?
2012. szept. 23. 09:28
 1/3 A kérdező kommentje:
azt még hozzáfűzném h ha van rá érvényes gari akkor ez bele tartozik?
2012. szept. 23. 10:01
 2/3 anonim ***** válasza:

Tudtommal így van a garanciába beleírva: Ha a telefonban keletkező kár, külső hatásból ered, akkor érvénytelen a gari ha maga a telefon hibájából, akkor érvényes az alkatrészre a garancia.


Tehát. Ha leejted, és úgy reped be, vagy elejted, és úgy reped be, akkor erre így nem érvényes, mert külső hatás érte. De ha a képernyő, magától repedt be (hidd el előfordul) akkor érvényes rá a garancia. Szervízben cserélik, 0-5000ft-ig terjedő a javítási összeg, képernyővel együtt

2012. szept. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

ejtettem már le de nem lett baja.

tegnap vettem észre a repedést aztán ma a keresztrepedést.

ez idő alatt csak telefonáltam vele pár percet másra nem volt használva.

viszont a burkolaton vannak karcolásnyomok- így már nem hiszem h elhiszik h épp nem volt használatban mikor történt

2012. szept. 23. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!