Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik okos telefonnak legjobb...

Melyik okos telefonnak legjobb a kamerája?

Figyelt kérdés
Samsung Wave-ről váltok új telefonra. Nekem 2 szempont fontos, az első, hogy ne akadjon a második, hogy jó legyen a kamerája. A Wave kamera szempontból hibátlan, viszont az android hiánya miatt már nem tudom kihasználni. Nézegettem telefonokat, de a kamera tesztelésére nem sok lehetőség van az üzletekben. Eddig a Sony Xperia P és a Samsung Galaxy S Andvance van a kalapban. Ha tudnátok ezekről véleményt mondani a fentiek alapján, vagy ajánlani mást azt nagyon megköszönném!

2012. szept. 23. 10:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Nokia 808 PureView. 41 MegaPixeles a kamerája.


[link]

2012. szept. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Itt olvashatod a tesztet: [link]
2012. szept. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A Pure View nagyon drága, körülbelül dupla annyiba kerül mint a P, vagy az S Advance, és még lassú is, szóval azt csak akkor vedd ha sok pénzed van, és kibékülsz a Symbian rendszerrel. A P és az S advance közül egyértelműen az Xperia P-t ajánlom. Sokkal jobb mint a galaxy majdnem mindenben, köztük a kamerában is.
2012. szept. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!