Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy Iphone 3G mobiltelefon...

Van egy Iphone 3G mobiltelefonom, nem működik a multitask, nem engedi a facebook alkalmazást rátenni, nem működik a youtube alkalmazás, valamint háttérképet sem enged váltani. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem kéztől. Azt mondta gyárilag független, de nem, így a szoftver frissítésnél behalt a telefon.. Szervízben új szoftver került rá, a 4.2.1. Nem nagyon értek hozzá, valami Redsnow vagy mi is van rajta, meg amikor bekapcsolt egy hópihe jön be nem alma. Köszönöm a válaszokat!

2012. szept. 23. 17:20
 1/3 anonim ***** válasza:
nem tudsz vele semmit se csinálni. a facebook meg az ilyen alkalmazásokhoz minimum ios 4.3 kell, amit a 3g-re nem lehet már feltenni. rossz vétel volt...
2012. szept. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Időközben megoldódott a probléma. Azt hittem én is, hogy rossz vétel volt, de ez így nem igaz (hála a jó égnek).
2012. szept. 25. 11:20
 3/3 anonim válasza:
Nemtudom,hogy láttod e még ezt de ,hogyan oldódot meg a problémád? Mert nekemis ez a problémám de nem tudok ellene mit tenni :s
2013. jún. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!