Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericcson Xperia X8...

Samir kérdése:

Sony Ericcson Xperia X8 Homescreen (Kezdőképernyő)?

Figyelt kérdés
Vettem egy Sony Xperia x8-t és hogyan kell beállítani olyan Homescreent hogy kitudjam rakni oda az app-okat ? Vagyis nem olyan témátkat mint a GOLaunher hanem az alap appokat kiteszem homescreenre , mert idegesít az hogya a ztelefon 4 sarkában van 4 app :S Segítség .

2012. szept. 23. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha a gyári launcher van rajta akkor sajnos nem tudod. Én LiveHome-t használom és ott pl appokat és widgeteket egyaránt ki lehet tenni. Cseréld le a gyárit,nézz fel a marketre.
2012. szept. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindenképp másik launcher kell, mert a gyáriban csak a sarokba lehet, nekem most nemus van, de a go launchert is sokáig használtam. Mindkettőben a "felesleges" appokat el is rejtheted!
2012. szept. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De régen volt egy ojan cucc a menüben egy olyan app aminek beállításával, nem kellett letölteni semmitsem , és az beépített volt mert mikor gyári beállításokat alkalmaztam akkor nem tünt el :) Az appnek a nevét nemtudom valami feketés sárgás telefon volt és egy csavarhúzó . Ezt szeetném megtudni :) hátha ti tudjátok.
2012. szept. 24. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!