Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyiket válaszam?...

Gdkiss kérdése:

Szerintetek melyiket válaszam? Sony xperia sola vagy alcatel ot 995 nagyon sok érv szol a sola meg az alcatel mellet de nem birok dönteni melyiken futnak jobban a játékok stb?

Figyelt kérdés

2012. szept. 24. 15:49
 1/1 kovike válasza:
Szia! Én is telóvásárlás előtt állok... :) Én a Lumia 710 és a Sony Xperia sola között hezitálok.... :P A te választottaid közül inkább a Sonyt vedd, ma voltam infógyűjtő körúton... használttelós srác mondta, hogy Huaweit, Motorolát, Alcatelt ne nagyon vegyek, mert nagyon rossz az alkatrész ellátás... :S Sony azért megbízhatóbb 2magos proci.. :P nem tepsi...
2012. okt. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!