Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudom feloldani a telefonom!?

Nem tudom feloldani a telefonom!?

Figyelt kérdés
naszóval..éppen képet szerkesztettem de nem volt kedvem tovább csinálni ezért lezártam a telefonom de nem zártam be a képszerkesztőt..kicsivel később próbálom feloldani a telefonom de nem megy..(ha ez számít akkor Samsung Galaxy Y-om van és a feloldókulcsa egy U betű volt)..azt írja ki hogy 'Túl sok mintarajzolási próbálkozás' és belépést kér a Google-fiókomba..na itt van a baj..tudom az e-mai címet és a jelszót is de nem enged be és nem tudok semmit se csinálni a telefonomon..ilyenkor mi a teendő? volt már valaki hasonló helyzetbe és ha igen akkor mit tett?Kérlek segítsetek nagyon sürgős!!!!!Előre is köszönöm az értelmes válaszokat

2012. szept. 24. 17:15
 1/3 bp1985 ***** válasza:
Ha tudsz mindent, akkor beenged. Persze ehhez netkapcsolat kell a telefonodon. Ha nem megy, akkor igazolod a szolgáltató felé, hogy tied a telefon, és feloldják neked.
2012. szept. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
már sikerült megcsinálnom:) a SIM kártyával volt valami baj
2012. szept. 25. 16:06
 3/3 Izraelita válasza:
és mit csináltál a sim kártyáddal ugyan az a probléma
2012. okt. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!