Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlotok?...

Milyen telefont ajánlotok? Android vagy Iphone?

Figyelt kérdés
Olyan telót szeretnék amin megy a viber meg a skype is, ezenkivül a navi is használható legyen rajta, szép képe legyen legalább 5 megás kamerával. És jó akksival! Várom a hozzáértők válaszát!

2012. szept. 24. 20:52
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha csak megvennéd és használni akarod, úgy ahogy van, akkor Iphone.

Ha szereted a magad képére faragni és akár sok időt is eltölteni programok keresésével és próbálgatásával és akkor Android...

2012. szept. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én az androidot ajánlanám igaz hogy az akksiuk kb 1-2 napig bírja csak mert az android rendszer nagyon eszi az áramot de viszont nagyon sok program van rájuk..az iphone-on meg csak az almát kell kifizetni mert kb annyit tud mint egy szimpla nokia.. ajánlanám neked a sony ericcson x10 mini pro-t nekem is olyan volt és elég okos kis telefon és nem is olyan drága :)
2012. szept. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nekem valami olyan kellene ami 40-50 ezer körül mozog és szép is a telefont, az az X10 mini pro nem tetszik
2012. szept. 24. 21:16
 4/10 anonim ***** válasza:

Az első vagyok és Androidos..

ZTE Blade II.

De csak akkor, ha van vénád vele sokat foglalkozni.

Iszonyatosan sok program van rá, felszíne totál testre/kedvre szabható..

csak kuriózum: Blutoothos OBD olvasót használva ki tudom olvasni az autó hibakódját (volt rá szükség), több órás logot készit egy útról egyidejüleg rengeteg paramétert rögzítve.

WiFin küldi utánam a Dramboxos műholdvevő az antenna beállítási adatait, én fenn a tetőn állítok és a telefonon nézem mikor a legjobb..

A GPS-ről nem is beszélek, nálam alapfunkció...

Soroljam? De ez sok idő, de ha szórakozásnak tekintem?

2012. szept. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
3310 mindent visz, mindent kibír
2012. szept. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
40-50-ért Iphont? -.-
2012. szept. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem iPhoneom van és a saját ízlésemre van formálva :)

A fenti kritériumoknak amúgy mindkettő megfelel.


Az androiddal nekem az a bajom, hogy instabil. Mivel rengeteg féle hardver van, így sok a hibalehetőség. Meg nekem az android kusza, illogikus felépítésű oprendszer. Kicsit olyan, mint a windows. Minél régebbi telepítés, annál instabilabb, ráadásul nem lehet újratelepíteni, mert ugyanazt a verziót nem lehet legálisan felrakni, csak újabbat.

Ha Android mellett döntesz, annak is nézz utána, hogy milyen a támogatás az adott márkához. Az LG pl. szarik bele. Nem nagyon jön a készülékeikre újabb Android, holott más márkák már pár verzióval előbbre járnak.


Egyébként telefont venni, jól választani nem lehet sem tesztek, sem leírások, beszámolók alapján. Használni kell pár hétig, hogy az ember rájöjjön, ez jó vagy nem. Én használtam mindkettőt és végül oda jutottam, hogy csak iPhone jöhet szóba, a felhasználói élmény miatt.

2012. szept. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
40-50ért nem veszel iPhone-t(esetleg 3gs-t használttan, aminek már kivan az akkuja). nekem iPhone 4-em van, és ahogy én használom, simán kibírja 3 napig. egyszerűen nincs bekapcsolva az adatforgalom akkor, ha a zsebemben van...most így valószínű kibírja egy droidos teló is, bár nekem ehhez nem volt szerencsém anno xperia x10i-vel. szóval ennyi pénzért veszel egy középkategóriás droid-ot, ami jól spórolva másfél napig megy, vagy egy i3gs-t, ami szintén már csak annyit bír(legalábbis öcsémnek az van, 2 éves, és már 1 napot bír csak).
2012. szept. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A vélemények megoszlanak van aki az iphone(iOS)-re esküszik, de én pl. androidos vagyok. Nagyon szeretem könnyen kezelhető és ha jó minőségű telefont szeretnél 40-50 ezerért akkor én a HTC Wildfire S-t ajánlom!
2012. szept. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ájfónt nem kapsz ennyiért, az eddig ajánlott androidosok pedig nem jók. Alcatel OT-995-öt vegyél.
2012. szept. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!