Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Samsung...

Mi a véleményetek a Samsung Galaxy Y-ról? Személyes tapasztalatot várok elsősorban.

Figyelt kérdés
2012. szept. 25. 16:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Konkrétan a legrosszabb ma kapható telefon. Felejtsd el gyorsan.
2012. szept. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha személyes tapasztalatokra vársz, akkor nem érsz el sok mindent, mert minden galaxy y-os azt fogja mondani, hogy meg van vele elégedve, mert nem hasonlították össze a konkurencia telefonjaival, és így pesze, hogy elégedettek.


Röviden ennyi, és ez tapasztalat, mert az egyik osztálytársamnak ilyen van: ilyen ronda kijelzőjű okostelefon nem nagyon van, szemmel láthatóak a pixelek, nagyon kicsi, és fénytelen a kijelző, valamint, ha mondjuk elfordítod 10 fokot a telefont, akkor már semmit nem látsz a kijelzőn, mert nincs normális betekintési szöge. A hardver marha elavult, és gyenge, kamerája nagyon sz@r, anyaghasználat úgyszintén, és kétszeresen túl van árazva.


Ennyiért minden tekintetben sokkal jobb a huawei ascend y200, vagy még jobb, de egy kicsit drágább az xperia mini pro.

2012. szept. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

+1 az előző hozzászólonak.


Szerintem eleve nem csak a Galaxy Y-t felejtsd el, de inkább a Samsung-okat is... Galaxy Mini, Y ilyen vackokat kukába kéne ejteni... Na mindegy, de ha írsz egy árkategóriát, akkor mond neked bárki telefonokat. Szerintem például T-Mobile webshopból kártyásan egy Sony Xperia Tipo 37e-ért abszolút megéri.

2012. szept. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek az előttem szólókkal. Már újkorában sem volt jó vétel...
2012. szept. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Röviden: ne, soha.
2012. szept. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem nekem kell a telefon, hanem a barátnőmnek... Nincs szükségem rá mert Lg Optimus 2x-m van. Neki tetszik a telefon... Telenorosok vagyunk, így csak ez a szolgáltató jöhet szóba. Sony/SE kizárva...
2012. szept. 25. 19:38
 7/12 anonim ***** válasza:
Akkor ott a Huawei Ascend Y200.
2012. szept. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
és az ALCATEL OT 895-ről vélemény???? Telenor Onetouch C másnéven...
2012. szept. 25. 20:56
 9/12 A kérdező kommentje:
bocsi *985
2012. szept. 25. 20:57
 10/12 anonim ***** válasza:
Jó telefon. A Galaxy Y -tól sokkal jobb.
2012. szept. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!