Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki segítene választani...

Valaki segítene választani nem tudok: Samsung Galaxy S III vs Samsung Glaxy Note II. melyiket vegyem meg?

Figyelt kérdés
Nem tudok dönteni legjobb lenne ha véleményeket is kapnák hogy miért az eggyiket vagy a másikat. Mert ha Note II akkor megvárom még kijön (3-4 hét), de ha SGS III akkor meg veszem most.

2012. szept. 25. 15:45
 1/4 wasdevilol válasza:
galaxy s 3 ra esküdnék szerintem teljesen megéri az árát és nagyon jól müködik .
2012. szept. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Galaxy s 3. De miért nem vrszel egy sony xperia iont? A két mag úgyis mindenre elég..
2012. szept. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sony nem a márkám, nekem legjobban a samsung fekszik :D
2012. szept. 25. 16:06
 4/4 anonim válasza:
Samsung Galaxy S3-at vegyél, a Note túl nagy... Hidd el, tudom miről beszélek! ;)
2012. szept. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!