Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kamu az IMEI szám, hogyan tovább?

Kamu az IMEI szám, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Vettem még a nyári folyamán - június körül - egy telefont, papírral dobozosan. kb 1 hónappal később megláttam, hogy nincs rajta gyári matrica, írtam a srácnak akitől van, de nem válaszolt. beírtam az imei számot, ami a telefonban és garlevelén is szerepel az imei.info-ra és kiírta, hogy kamu. mondjuk a 8-as kezdőszám végett én is gondolgattam volna. ki-mit csinálna a helyemben?
2012. szept. 25. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
semmit nem csinálnék. gondolom nem írtatok adás-vételit(bár az se lenne ebben az esetben érvényes), de ha mégis, akkor is max beperelheted, hogy nem azt adta el, amit az adás-vételi szerződésben vállalt. ez viszont lehet több éves ügy is, amiben fizetheted a perköltséget, és nem fogsz helyette egy jó telefont kapni...szóval nem tudsz semmiben se előrehaladni.
2012. szept. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Van egy eladási jegy a cégtől. A sráccal nem is tudnék mit csinálni, ő is így vette...
2012. szept. 27. 12:23
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezektől függetlenül a teló jól működik, de a szolgáltató ki tudja, mikor lép :)
2012. szept. 27. 12:26
 4/4 anonim ***** válasza:
ha elvileg át van írva a imei egy másikra, akkor nem fog lépni semmit, maximum ha elromlik, nem célszerű gariban elvinni a szolgáltatóhoz, hanem külön szervízbe. nekem is volt már egy ilyen telefonom, bár az ellopás után került vissza hozzám. le volt nullázva az imei száma...így kijátszható a letiltás lopás után.
2012. szept. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!