Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okostelefont?

Milyen okostelefont?

Figyelt kérdés

Milyen okostelefont vegyek 60-70 ezerért?

1 fontos dolog hogy bővithető legyen a memóriája, más bármi lehet, csak ne legyen rózsaszín mert fiú vagyok.



2012. szept. 26. 21:42
 1/8 anonim válasza:
100%
Nekem Alcatel OT 995 telóm van, és én nagyon szeretem. :) Úgy tudom, pont ilyen árban van, nézz utána, hátha esetleg megtetszik. :)
2012. szept. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az OT-995 csak 42-45 ezer ft, de nagyon megéri, ha pedig az egész összeget rá akarod szánni, akkor Xperia Sola.
2012. szept. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nekem is OT 995-öm van, és csak azért szeretem, mert T-mobilne-nál vettem 40-ért. Ha 60-ért vettem volna függetlenül, most nagyon dühös lennék:) Nem rossz telefon, viszont zenehallgatás közben serceg a füles, ami engm személy szerint rettentően bosszant, mivel nálam az egyik legfontosabb paraméter egy telefonnál a zenelejátszási képesség. És hozzátenném, hogy valószínűleg nem a készülék hibája, mivel ez a HARMADIK(!) készülékem, kétszer cserélték 3 napos cseregaranciával. De most már beletörődtem. Beszéltem prohardveres fórumban egy sráccal, ő szintén kétszer cserélte, és neki is recseg még mindig.

De ettől függetlenül jó telefon, legalábbis küllemre és szoftveresen.

2012. szept. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
De érdekes, mert nekem is az egyik fő szempont volt a zenehallgatás - nekem a fülesével nincs semmi bajom, és nem recseg a zene. :O
2012. szept. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
29%

HTC Desire HD-t vettem vateráról kereken 50ért. Megérte, nagyon jól fut rajta minden, HTC saját androidos felületet dolgozott ki, így nem szokványos andoridnak néz ki.

HTC One V hasonló hardverű.

Xperia Arc S kétmagos, ez már komolyabb.

2012. szept. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél inkább egy acer liquid gallant solo-t. ennek van két simkártyás változata is és az 53ezer Ft ez meg még annál is olcsóbb ráadásul még a hardwere is égész jó: 1Ghz mediatek proci, 1GB ram!!!!!! 4.3 inch-es kijelző(540x960), 5 megapixeles kamera. én tuti hogy ezt veszem.
2012. szept. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az Arc S dettó ugyanolyan, mint az OT-995, nem kétmagos...
2012. szept. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
72%

Vegyél xperia sola-t.

Az a legjobb ennyiért.

2012. szept. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!