Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-mobile. Co. Uk olyan lehetős...

T-mobile. Co. Uk olyan lehetőség hogy havonta lehet fizetni egy mobilt, bővebben kifejtve lent?

Figyelt kérdés
Adnak hozzá egy tarifacsomagot is. És jól tudom nem úgy működik mint itthon hogy kell hozzá egy rahedli papír hogy megvehessem? Itthon is használható sima tmobile sim-el? Tapasztalatok?
2012. szept. 27. 10:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem használhatod az itthoni SIMmel csak a Egyesült Királyság operátor SIMjével. Fizetned kell oda is havonta + konstrukciótól függő hűségszerződés kötelez.
2012. szept. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem is lehet átállítani hogy itthonit is kezeljen?

Azt értem hogy havonta fizetnem kell, de pont az érdekelne hogy papírokat is nézik-e (érdekes lenne) mint itthon?

Meg hát drágábbra is jönne ki, utánaszámoltam.

Vagy függetleníteni kell. :)

2012. szept. 27. 18:23
 3/5 A kérdező kommentje:
És ugyanez a konstrukció Tesco Mobil-tól? Az is van itthon is és szerintem ugyanaz...
2012. szept. 27. 18:39
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet. Mivel nem közös hálózatról beszélünk hanem két különálló hálózatról. Hiába T-Mobile, más az ország.

A Tesco sem fog működni, nekem elhiheted.

2012. szept. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Okés, köszönöm a válaszokat. :)
2012. okt. 6. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!