Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » S3 vs iphone5? És miért?

S3 vs iphone5? És miért?

Figyelt kérdés
2012. szept. 27. 17:01
1 2
 1/15 Alex67 ***** válasza:
38%

Csakis S3!


Nagyobb kijelző, szebb felbontás, gazdagabb szoftverezettség, kitűnő kamera, egyedülálló újdonságok sora.

Sokkal rugalmasabb op. rendszer, és ami a legfontosabb nem sznobofon!!


Ajánlom figyelmedbe az alábbi cikket, és a benne található összehasonlító táblázatot:

[link]

2012. szept. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
47%
csak nem egy android fan vagy első...XD tiszta reklám...mi az hogy szebb felbontás? :D ilyet se hallottam még :D a szoftverezettségről meg annyit, hogyha valaki fel szeretne tenni 20 zenelejátszót, akkor igaz, mert ios-re csak 10 van...ebből következik az, hogy sokkal jobb az android...ne röhögtess :D de hogy érveket is mondjak, az áraktól eltekintenék, mert egyik sem ér annyit, amennyiért árulják...nekem nem kell tepsi, egy 4"-es kijelző már teljesen kényelmesen használható, kamerája szerintem sokkal jobb, nem csak kép, de hangminőségben is...egy koncertet én felvettem az i4-emmel, egy másik valaki meg vagy s3-mal vagy note-al vette fel, elég szépen recsegős a hangja, az én videómnak meg nem...szóval szerintem maradjunk annyiban, hogy a samsung mégsem annyira jó képalkotásban sem..:D
2012. szept. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
49%
1. android fan 2. meg apple... Am s3 jobban meg éri ugyan iphone 5 vmivel gyorsabb de szokás szerint túl van árazza ez a tepsi szöveg se igaz eddig az iphoneosok a 4 colt és tepsinek hivták meg 3.5 tökéletes de most hogy az 5 is 4col már aza tökéletes??
2012. szept. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Alex67 ***** válasza:
61%

Az a helyzet kedves második, hogy egyáltalán nem vagyok Android párti, olyannyira nem, hogy egy öregedő E72-t nyúzok.

Van a családban több Androidot futtató "divattelefon", Symbian rendszert használó hagyományos készülék, és van egy sznobofon is Iphone3 személyében.

Volt/van "szerencsém" használni mindegyiket.

Való igaz, hogy jobban szeretem az Androidos kütyüket, de nem cserélném el érte az E72-t, pedig mai szemmel már igen csak elavult telefon.

Számomra a telefon az telefon. Internetezésre, filmnézésre stb. ott a tablet, mint kiváló alternatíva.


A szándékosan túlárazott Apple termékek köré épített kultusz, és dollármilliókért kialakított ál presztízs számomra érthetetlen, de ez az én bajom.

Szerinted mi kerül itthon alsó hangon is 200e Ft-ba egy 167,5$ (cca. 40eFt) anyagköltségű, zömében újrahasznosított anyagokból készült IP5-ön?

[link]


Ami a felbontást illeti....

Ne nekem higgy, hanem a teszteknek, számoknak, szakemberek leírásainak....

(Az első hsz-ben lévő linkelt cikk egy a sok közül)


Nem állítom, hogy az Apple új üdvöskéje rossz, sőt..., de tény, hogy ár/érték arányban nem is egy, jobb készülék van nála.


A kijelző mérete pedig abszolút szubjektív. Nagyban függ attól, hogy kinek mire kell a telefon a hagyományos telefonbeszélgetésen kívül. Az, hogy melyik az a mérethatár, amit még kényelmesen tud használni valaki véleményem szerint abszolút felhasználófüggő.


Szerintem 4"-5"-os képátlóval rendelkező készülék netezni is kevés, nem hogy filmet nézni, vagy tartósan olvasni rajta. Ezekre, mint ahogy az előzőekben is írtam ott a tablet.


Recsegős videofelvétel...

Ugye, Te sem hiszed el, vagy legalábbis nem gondolod komolyan, hogy a több szakmai elismerést kapott, megjelenés előtt több száz nyilvános teszten átesett S3 silány minőségű recsegő hangokat rögzít.

2012. szept. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
66%
Egyik sem. Nokia Lumia 920. Mert a Nokia tud telefont gyártani a Microsoft pedig op.rendszert.
2012. szept. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%
második vagyok..nem vagyok alma fan...attól, hogy iPhone-om van most, volt már más is...csak útálom, amikor istenítik az egyik telót, miközben kb mind2 pont ugyanazt tudja, meg pont ugyanannyira túlárazott...és amit én is mondanék, lumia 920 mind2nél sokkal hasznosabb lesz..
2012. szept. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%

Lumia 920-at én is várom.Azt megvárnám a helyedben!Az biztos,hogy az lesz a következő telefonom.


Képzeld az S III is le tud fagyni de amúgy se tetszik az Android.Már ott megutáltam amikor a 200 neves névjegyzéket nem lehetett egyben törölni hanem csak egyesével.Nekem már nem a testreszabhatóság a fontos!Nem is értem mire jó ha azt nézegetem,hogy miként animál a háttér stb.

iPhone 5-ön se tudom mit esznek.Szinte semmi innováció,ikonok olyanok,mint az elsőn,szar térkép...

2012. szept. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
0%
Azért én azt hittem hogy nagyobb durranás lesz majd az iphone5 de nem. Samsung Galaxy S3 bővent rá ver!!!
2012. szept. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az iPhone 5 jobb a Samsung Galaxy S3 nál.Sokkal jobb az anyag használata az iPhone 5 nek mint az S3 nak.Plusz még gyorsabb is az iPhone 5.De viszont tényleg drága.Az IOS 6 ban a térkép el lett szarva.Az iPhone amúgy nem sznob telefon.Nekem is egy iPhone 4 em van még se menőzök vele....
2012. szept. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Android fannak: A számoknak higgyen? Rendben, nézd meg ezt! [link]

Az iPhone 4 lepipálja az s3 kijelzőjét, nemhogy az iPhone 5.. A felbontása is jobb az iPhone 4,4s,5-nek, mint az s3-nak, mert egy négyzetcentiméterre több pixel jut mint az s3-nak. 5" kevés netezésre? Rakd a zsebedbe akkor a 6-7 colos telót.. Előttem írták, az anyaghasználata ezerszer jobb, a hátlapja üvegből van, és nem félbehajtható műangyagból.( http://www.youtube.com/watch?v=ErXqnQKs-tA)


A Samsung sosem fog jobbat gyártani, az Apple mindig előrébb van nála, de ennek az az oka, hogy a még nem meglévő készüléket a samsung még nem tudja lemásolni sem. Egyszóval iPhone 5, és ne mondd nekem hogy túlárazott.. A minőséget meg kell fizetni."Sznobfon" : Érdekes, sokkal szívesebben vesznek az emberek elő a zsebükből egy Apple terméket, mint egy samsungot. Egyszóval a SAMSUNG szar, a Lumia pedig k*rvajó, nomeg az Apple is. Legalább a Lumia nem másol..

2012. szept. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!