Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jövőév tavaszán új telefont...

Jövőév tavaszán új telefont kapok. Melyiket ajánlod?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy s 3 vagy Black Berry? Ha van vmi más ötleted leírhatod, ki tudja akkorra mi lesz a menő. :D iphone-t semmiképpen sem akarok, nekem nem jön be. Köszi!

2012. szept. 27. 18:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát azért egy S3 meg egy BlackBerry nem egy kategória xD.De most még túl korai lenne dönteni.majd ha odajutsz hogy veszel akkor visszatérhetünk erre a témára.
2012. szept. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Samsung Galaxy s 4-et kérj!
2012. szept. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
4? :O olyan is van? linkelsz róla képet?
2012. szept. 28. 17:18
 4/14 anonim ***** válasza:
Még nincsen Galaxy S4.Majd februárba mutatják be.De mondom ne most dönts hanem majd amikor odajutsz.
2012. szept. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
ok. :D
2012. szept. 28. 18:01
 6/14 anonim ***** válasza:

Nemsokara kijon a Sony Xperia T vagy a vizallo Xperia V, de a gyilkos telo az LG Optimus G lesz(mindharom 13 megapixeles kameraval). Tudod mitol lesz kiraly? 4 magos processzor, videot mikor nezed 5-szorosre kinagyithatod, szoveget feljegyezhetsz az elolapra, ha nincs nalad papír meg toll, kabel nelkul nezheted a tv-n a telod kijelzojet, akar videot is, es addig a telon mast is tudsz nezni. Plusz ha filmet nezel a telefonon es bejon egy uzenet, akkor nem kell kilepned a filmbol, hanem berakhatod a filmet hatterkepbe amig irod az uzit, ezt a kepet halvanyithatod-felerositheted, ahogy szeretned. Na fiacskam ezzel legalabb meno lennel, meg akkor is ha az Lg-nek nincs akkora neve jelenleg. Iphone5-osok meg elmehetnek kapalni :D


LG Optimus G official hands-on by LG

http://www.youtube.com/watch?v=0IUaHKxsfQI


Xperia™ T - The ultimate HD experience

http://www.youtube.com/watch?v=EJErcswfto0


Xperia Smart Tags

http://www.youtube.com/watch?v=LfkFgtoQtFQ


Xperia™ V - The ultimate LTE Smartphone experience

http://www.youtube.com/watch?v=sabceviTlEE

2012. szept. 29. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
47%
Már nem azért kedves előző de amiket felsoroltál azt a Galaxy S3 is tudja.
2012. szept. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
köszi. :D
2012. szept. 29. 13:48
 9/14 anonim ***** válasza:

#7

6-os vagyok. Igen a SGS 3 is ilyen processzorral rendelkezik, sot meg DLNA-n keresztul a tv-n is tudod nezni(bar kozben nem tudsz a telodon mast csinalni, mint az Lg-nel. A kameraja csak 8MP, az Lg-nek 13. Videot sem tudsz nezes kozben 5-szorosre nagyitani. A video nezes es egyidejuleg sms-ezes is lehetseges a Samsungon, de nem ugy ahogy az LG-n. Nem tudod allitani a videot, hogy mennyire legyen atlatszo a kepen. Szoveg irast sem tud a kepernyore, max ha belemesz valami menube, bar ebben sem vagyok biztos. Amugy nem szolom le a SGS 3-mat(bar nekem kulsore regimodinak tunik), mert jelenleg a legjobb telo, de nemsokara kijonnek a jobbak, hiszen mar be lettek mutatbva, csak a forgalmazasra kell varni. Amugy epp tegnap neztem utana a Samsung Galaxy S4-nek. Hat az sem lesz kutya, ha lehet egy-ket fotonak meg cikknek hinni. Sajnos az februarban lesz csak bemutatva es marciusban fogjak forgalmazni. Hol van az meg....


[link]

2012. szept. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Jaj, most kapcsolaok, hogy a kerdezonek az pont jo lenne, hiszen csak tavasszal vesz uj telot. Nekem sajnos mar tul keso, decemberben lejar a szerzodesem, es akkor valasztanom kell.


[link]

2012. szept. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!