Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jövőév tavaszán új telefont...

Jövőév tavaszán új telefont kapok. Melyiket ajánlod?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy s 3 vagy Black Berry? Ha van vmi más ötleted leírhatod, ki tudja akkorra mi lesz a menő. :D iphone-t semmiképpen sem akarok, nekem nem jön be. Köszi!

2012. szept. 27. 18:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól mert decemberben jár le a szerződés nem jelenti azt,hogy akkor kell telefont választani!
2012. szept. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ja, lehet igazad van, asszem rosszul tudtam. Akkor esetleg varok a Samsung S4-re.
2012. szept. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

2 éve a telenornál lejárt a szerződés megkerestek,hogy veszek-e telefont,mondtam most nem,mert várok egy bizonyos tipust.Kb.5 hónappal utána mentem venni persze kártyafüggetlenül meg vettem.De mentem megnézem azért mit ajánlanak a másik előfizetéseimhez.Akkorra már volt 1500 meg 6500Ft kedvezményem igy az alőfizetés meghosszabbitásával szinte ingyen el tudtam hozni két készüléket.Igaz nem egy felsőkategóriásak voltak de muteromnak meg b.nőmnek jó volt!Egy alap Nokia-t meg érintős Lg-t tudtam elhozni.


Szóval esetleg érdemes azt mondani,hogy szeretnél venni készüléket és,hogy tudnának adni valami kedvezményt.Hozzáteszem én nagyon keveset telefonálok tehát bónuszpontom se volt de mégis adtak kedvezményt.

2012. szept. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hát LG-t ne. Az a mobiltelefonok szégyene. Az Lg üzletpolitikája abból áll, hogy szarunk a userre, sőt lehetetlenítsük el minél jobban. Nincs támogatás még a vadi új készülékeikre sem. 100.000 Ft-os LG telefon, adroidos, 5 hónapos rendszer... tárcsázó app összeomlott... hívást felvenni nem lehet, más készülékeken 3 főverzióval jár előbbre az android, LG-n semmi... szeretkezki... (mert ez az álszent oldal, aminek csak a hülyék miatt van létjogosultsága, ellenzi az őszinte beszédet)
2012. okt. 6. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!