Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia U, Xperia Arc,...

Sony Xperia U, Xperia Arc, vagy Xperia Arc S?

Figyelt kérdés
melyik a jobb telefon? melyik érni meg legjobban?
2012. szept. 27. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Az U jóval erősebb, az éri meg a legjobban. Ha nagyobb egymagos telefon kell, Alcatel OT-995-öt vegyél, dettó ugyanazt tudja, mint az Arc S, majdnem féláron.
2012. szept. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
xperia u,dual-core,1GhZ,legolcsóbb 2 magos teló.(ha elég a 4 gb szabad memória,és 1,5 gb telepítésre felhasználható memória).Xperia u meg fogja kapni az ics-en kívül a JB-t is,az arc-nál nem biztos.
2012. szept. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
közettek meg, én a képernyő miatt a arc s-t venném.
2012. szept. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pedig nincs a kijelzőjében semmi extra, csak a kisebb képátló miatt jobb az OT-995-nél (7%-kal).
2012. szept. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
kösz a választ mindenkinek. Tényleg sokkal erősebb a processzorja az U-nak,az meg hogy kisebb a kijelzője,engem nem zavar( hozzáteszem jelenleg x10 mini prom van ,ami 2.55 inch,úgyhogy szerintem a nekem a 3.5 is nagynak fog számitani)
2012. szept. 27. 22:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem is az u a legjobb.
2012. szept. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!