Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IOS vagy android op. Rendszerr...

IOS vagy android op. Rendszerrel telefonoka mondanatok? 20-25ezer ft max amit kiadok erte!

Figyelt kérdés

Esetleg tudtok jo telefonokat, amit jatekra hasznalnek, es youtube-os videok nezegetesere?

20-25k-ert.. Android, vagy iOS op. rendszerrel! Kissebb vagy kozep grafikas jatekok azert fussanak rajta! A samsung galaxy Y az milyen telefon? Az birna a dolgokat?



2012. szept. 27. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Ennyiért nem kapsz iOS-t. Sőt, akció nélkül androidost sem, csak használtan. A Galaxy Y-t felejtsd el, magasan a legszarabb ma kapható telefon. Spórolj még hozzá és Huawei Y200-at vegyél.
2012. szept. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ipod touch 2g-n van ios es 15ert lehet hasznaltan kapni..:) Y 200at 33ert lehet kapni nem? Hasznaltam lehet mar kapni olcson?
2012. szept. 27. 21:20
 3/7 A kérdező kommentje:
hasznaltan*
2012. szept. 27. 21:21
 4/7 anonim ***** válasza:

Az iPod nem telefon...

Az Y200 volt már 25 ezer alatt is kártyásan, várhatsz akciót, vagy marad a használt (bár kétlem, hogy sokan el akarnák adni).

2012. szept. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hat igen, nem telefon, de tudom hasznalni arra amiket leirtam..:) bocs igazatok van!..:P

Es a regebbi SE x10ezesek? Azok gyengek? Vagy a samsung galaxy mini?


De mondjuk akciosan SE minit is tudok egy-ket ezerrel dragabban min 200at... Es az joval tobbet tud!

2012. szept. 27. 21:28
 6/7 A kérdező kommentje:
200 helyett Y200*
2012. szept. 27. 21:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Az X10 Minik és a Galaxy Mini nagyon rosszak, a régi nagy X10 meg már elavult. Ha újabb Xperia Minit találsz ennyiért, az jó telefon.
2012. szept. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!