Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom nokia telefonom...

Hogyan tudom nokia telefonom belső memóriáját törölni?

Figyelt kérdés
Ha csatlakoztatom géphez nem találok rajta semmit mégsincs hely rajta és nem engedi a netet mert megtelt a memória. Mit tudok vele kezdeni?
2012. szept. 28. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Melyik tipusu telefonról van szó?
2012. szept. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
C5-03 és 5800 kettő van
2012. szept. 28. 21:18
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is ma állítottam vissza gyári állapotba a C5-03-at mert a "C" eléggé megtelt. Ezt okozhatja a gyári böngésző használata. Onnan érdemes minden személyes adatot törölni és felszabadulhat sok hely a "C"-ről. Én az Opera Mobile-t használom a C5-03-on. De ha más nem akkor üsd be ezt a kódot és lesz hely a C-n, viszont pár programot biztosan újra kell rakni. De előtte a Nokia Suite-al el kell menteni mindent a telefonról, majd visszamásolni.


*#7370#

Gyári kód: 12345

2012. szept. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!