Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4 kérdés! Érdemes Ios...

Iphone 4 kérdés! Érdemes Ios 5.1.1-ről frissíteni Ios 6-ra?

Figyelt kérdés
A telefon jailbreakelve van,és tele van jailbreakelt programokkal.
2012. szept. 29. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:
IOS-t nem mondanám valami jónak... majd ha kijön a javított verziója és arra a jailbreak akkor úgy szedd le
2012. szept. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
iPhone 4et szerintem nem... nincs semmi olyan az iOS6ba
2012. szept. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
így van, én is visszatettem 5.1.1-et...semmi érdembeli újdonság nincs 4-re, max ha lesz untethered jb rá, akkor érdemes, de akkor is kb ugyanannyival vagy előrébb, mint most jb nélkül. :D
2012. szept. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem, nem, soha :) 5.0.1-et használok. Az iOS6 egy butítás ehhez képest. Nem hogy többet kapsz, hanem épp kevesebbet. A legnagyobb újítás, hogy mindenben van facebook megosztás. Pont ez kell nekem, erre az undorító közösségbomlasztó hálózatba megosztás. Reményeim szerint a FB pár éven belül meg fog szűnni. Minél előbb, annál jobb. Más téren is szar a 6.
2012. okt. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!