Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnám a Zte Blade...

Hogyan tudnám a Zte Blade telefonomon frissíteni az android rendszert? Melyiket érdemes rátenni?

Figyelt kérdés

2012. szept. 24. 14:32
 1/3 anonim válasza:
Helló! Én ezt raktam fel rá, bár semmilyen változást nem vettem észre... [link] Ezt a telenor adta ki.
2012. szept. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Semelyiket, inkább vegyél egy új telefont. Normális ICS-ről ne is álmodj ezen. Én már rohadtul utálom ezt a szart, az androidos telefonok legalja, minden ismerősömnek jobb van. Szerencsére 2 hét múlva veszek egy HTC One X-et, kicsit komolyabb.
2012. szept. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amit az első mond az egy hivatalos 2.2 (az utolsó frissítés erre), azóta már 4.1-nél járunk (Jelly Bean)
2012. szept. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!