Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson Xperia S készülé...

Sony Ericsson Xperia S készüléket szeretnék vásárolni. Valaki megtudná mondani, hogy ezeknek a készülékeknek mi az erősségük, illetve a gyengéjük? Kártyafüggetlenül 80E. Ft. Szerintetek megéri az árát?

Figyelt kérdés
2012. szept. 29. 15:00
 1/6 anonim válasza:
Te az SE. ARC S-re gondolsz...
2012. szept. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

talán inkább sony xperia s et szeretnél és nem ericssont!

ha ezt végig olvasod jobban megismerheted [link]

2012. szept. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hol adják 80-ért? Annyiért nekem is kell. Még 100-ért is megérné, nemhogy 80-ért! Küld a linket!
2012. szept. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
szerintem ő nem az Xperia S re gondolt hanem valameik sonyericsson-ra, de ha tényleg az xperia S ről állitod hogy 80 ezer akkor tényleg küld a linket de gyorsan :D
2012. szept. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az SE Xperia Arc S kártyásan 60e körül van, tényleg kb ennyi kártyafüggetlenül, de nem vagyok ebben otthon.

Egyébként egy jól összerakott, szép telefon, a Sony Ericsson széria egyik utolsó, legjobb darabja. Hátránya, hogy egymagos, de egyébként mindenben eléggé ott van, nagy kijelző, bővíthető, jó kamera.

Ha kétmagos készüléket szeretnél, válassz az Ericsson nélküliekből.

Ott az Xperia S kártyásan 100 és az egyik legjobb készülék, emiatt gondolom nem azt árulják 80-ért.

2012. szept. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Rosszul irtam!


Sony Ericsson Xperia Arc S-re gondoltam.

2012. okt. 1. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!