Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kell telefonon androido...

Hogyan kell telefonon androidot frissíteni?

Figyelt kérdés
Huawei 8110-ről lenne szó, meg van hozzá a egy erről az oldalról: [link] leszedett " *uRBANmIX_froyo_2.2.2 rom for huawei u8120,u8110 " frissítés, csak nem tudom, hogy hogyan kell telepíteni, rátettem a memóriakártyára, majd egy androidos winrarra a telefonnal kicsomagoltam! de hogyan tovább?

2012. szept. 29. 21:53
 1/8 A kérdező kommentje:
ja a beállítások>>sd kártya és telefon beállításai>>szoftver frissítés-t próbáltam, de azt írta ki, hogy nincs újabb, 2.1-es van rajta, pedig lehetne rá 2.3-at is tenni, mert kicsit körülnéztem a neten, de sajnos egyértelműen nem leltem semmit!
2012. szept. 29. 21:57
 2/8 anonim ***** válasza:

Az is oda van írva..


IUnstallation Guide:

First you need download recovery:

1. AmonRA Recovery 1.6.2 - Link (for android 2.1)

2. V1.8.1.4 recovery - Link (For Android 2.2)

4. Recovery CMW Ascend - Link (For android 2.3+ )

5. Recovery 4.0.1.5 - Link (2.2-2.3+)

6. Recovery 5.0.2.3 - Link And instalation Link (for android 2.3+)

7. Recovery 5.0.2.6 - Link (For android 2.3+)

8. Recovery 5.0.2.7 - Link (For android 2.3+)


Notice: If you are using custom rom for the first time in thet phone. Then first install v1.8.1.4 recovery .

How to install it ? First turn off phone and press ( volume down + Red button + power on) then connect phone to usb cable and press .bat file in the recovery folder wait a little and thets all take off battery from phone when install is completed .


Custom ROM install

Download your custom ROM

Add the sd card in a card reader of copy with usb cable and copy the Custom ROM zip file to SD card (FAT32 partition).

Enter recovery mode by turning your device on while holding down (Volume up + Call button (Green) + Power on).

Go to “wipe” where you select:

- Wipe data/factory reset

- Wipe Dalvik-cache

Confirm each step above via DPAD

- Volume Down to go to main menu (Or with DPAD) go on back

Choose “Flash zip from sdcard” and if everything is okay you can select the Custom ROM zip file. Confirm via DPAD twice to install (just wait 2 minutes to finish)

-> Choose Power off

Restart Phone and that’s it

2012. szept. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mert amit az XDA*ról szedsz, az nem hivatalos, számára nem létezik.

Az XDA-s fiúké sokkal jobb..

2012. szept. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
na igen angolul, csak nem szeretném elrontani a google fordító kicsit furcsa lefordítása miatt! :)
2012. szept. 29. 22:08
 5/8 A kérdező kommentje:
akkor egy linket tudtok adni?
2012. szept. 29. 22:09
 6/8 anonim válasza:
én cyanogen modot tettem az enyémre.... 2.3.7
2012. szept. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
vagy az is jó, ha valaki nagyjából lefordítaná értelmesen ezt az angol szöveget, mert a google az egy hablaty!
2012. szept. 29. 22:16
 8/8 anonim ***** válasza:

A baj ott kezdődik, hogy nulla android ismerettel, nulla angol tudással belefogsz egy ilyen - akár a telefont örökre "téglává" alakító - műveletbe....

Pl. a Recovery leszedett Froyo romot zipből frissíti, tehát az első komoly hiba kicsomagolni...

2012. szept. 30. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!