Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezek után mondjak le az iPhoe...

Ezek után mondjak le az iPhoe 5-ről?

Figyelt kérdés

sokat vártam az iphone 5re,szinte egy álom volt.erre megláttam ezt:

[link]

viszont más iphone 5ös videón a youtubeon nem láttam ez a hibát



2012. szept. 30. 00:32
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
64%

Dehogy is. Vedd meg 500.000 Ft ért előfizetéssel vegyél mellé havi x ezerért biztosítást és cseréltesd ki amint megkopott.


Legmélyebb tiszteletem az Apple marketing gépezetének, ez

a hisztéria mindenen túl tesz.

2012. szept. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
Szerintem amúgy is mondj le róla. Ocsmány.
2012. szept. 30. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
91%
Mi az az iPhoe 5?
2012. szept. 30. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
91%
#3 amit 20-ért lehet kapni BP-en a nagyobb tereken :D
2012. szept. 30. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
52%
Ezek az ájfon majmok azt hiszik, hogy vesznek egy drága telefont és akkor a menő kategóriába fognak tarozni, közben meg mindenki rajtuk röhög, hogy milyen hiszékenyek és átverhetőek:D szánalmasok
2012. szept. 30. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Az android majmok meg azt hiszik, hogy vesznek egy androidos telefont és rögtön a menő és okos kategóriába fognak tartozni pedig nem is.


Kérdező, szerintem ez most iPhonetól független, nem tudom mikor tanulják meg az emberek, hogy lehetőleg nem rohanunk a megjelenés napján meg még egy kis ideig a telefon után, hanem várunk egy kicsit míg a többi veréb rájön, hogy a telefon úgy felmelegszik, hogy éget, megsárgul a kijelzője, buborékos vagy más nagyon gáz hibája van.

2012. szept. 30. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
04:06 Ebből látszik, hogy mennyire nem értesz a telefonokhoz, de hát vkinek el kell adniuk 10X annyiért a szemetet, ti pont jó célcsoport vagytok ;)
2012. szept. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
0%

Amúgy se éri meg megvenni!

HTC One X vagy Galaxy S3!!!

2012. szept. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
50%
Az iPhone 5 az év vicce szerintem.Szánalmas lett az Apple márka.Legalább olyan telót gyártottak volna ami többet tud mint egy HOX vagy egy SGS3.Vagy legalább annyit tud.Erre ilyen hibás vacakkal árasztja el a mobilpiacot.Az áráról inkább nem nyilatkoznék.Max 90 ezret ér.Nem 200 ezret.És akkor a sok hülye meg megveszi.Gratulálok emberiség.
2012. szept. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
76%

Van itt sokféle hozzászólás. Most főleg az android rajongókat látom csoportosulni. Kezdjük egy egyszerű kijelentéssel: nekem nincs saját mobiltelefonom. Nem érdekel másnak milyen van, szerintem az csak egy tárgy nem tesz sem jobb, sem rosszabb emberré. Attól függetlenül, hogy én nem adnék 10e Ft-nál többet egy telefonért azt mondom, hogy mindenki azt vesz amit akar.


Én így látom a telefon tulajdonosokat:


Elvetelmült iPhone FAN: csak az alma, az az igazi. Ha van egy almám - ahogy az indexes videóban volt "felacsapok egy iPhone5-öt- akkor már én felsőbbrendű vagyok.

No comment...érdekes értékrend.


Elvetemült Android FAN: csak az android a nyerő, a SAMSUNG, a HTC, a többi túl van árazva. ( Én személy szerint 10e Ftnál többet nem adnék egy mobiltelefonért, és az összes telefon túl van árazva). Csak mihez tartás végett aki olyan hülye, hogy 130e Ft-ot kiszurkol a telefonért az ugyanolyan konzumidióta a szememben mint aki 210e Ft-ot.


Elvetemült iPhone Fan V2: neki már nem telik az új modellre, ígyhát a régebbi 3GS, 3G esetleg 2-es modellekkel villant. Nem számít, hogy fényévekkel elavult a mai telefonokhoz képest a lényeg, hogy kukacos alma legyen.


Elvetemült android FAN V2: neki sincs pénze drágább modellre, ígyhát próbálja a olcsó gagyi cuccát "turbózni". Főzött ROM, sózott ROM, ROMmá tört telefon. Már aki ért hozzá, mert a többség inkább szenved csak vele. Ugyanolyan áldozat mint a többi, mert a gyártók ugyanúgy lehúzták, de ráadásul még szutykot is vásárolt.


Általában az okostelefonokról: annyira mobil, hogy naponta tölteni kell. Lassan odajutunk, hogy csak konnektor közelében lehetsz mobil, mert a egymillió mag, a tepsi nagyságú képernyő megeszi a akkumulátor kapacitást.

Azt még aláírom, hogy ne legyen egy telefonnak teljesen miniatűr kijelzője, de könyörgöm pl a Galaxy III, vagy Note sorozat már erős túlzás ( A HTC X is ). Nem lehet zsebre tenni, sőt rendesen megfogni sem. Kettőt felcsatolsz a fejedre és legyezheted magad vele mint egy elefánt a füleivel.


Általános szokásokról:

Menő telefon, 2 mag, 3 mag, 10000..000 mag. Csak pont a lényeg felejtődik el: Adatelőfizetés? Fogalma sincs róla. Megveszi az "okos" az okos telefont, de képességeit messze nem használja. Jobb esetben keresi a Wifi hot-spot-ot a városban ( adatelőfizetésre már nem telt ). Fogalma sincs, hogy lehet a telefont beállítani, boci szemekkel néz ha "nullafészbúk" pénzt szed le a telefonjáról, mert értelmi képességeit már meghaladja, hogy a szolgáltatónál érdeklődjön, esetleg utánaolvasson... Van aki még felrakja itt ezeregyedik kérdésként a GYIKon, de kb ennyiben ki is merül az erőfeszítése.


Jöhetnek a lepontozások.

2012. szept. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!